Мерітократична партія України

Партія позитивних змін

Мерітократична партія України підтримує концепцію реального розвитку самоврядування в м. Києві

27.05.2017

27 травня 2017 року відбулась зустріч представників мерітократичної спільноти з експертною групою громадської організації “Громадська рада самоврядування” на чолі з Віталієм Комовим.

В ході зустрічі була презентована нова концепція становлення структурованої територіальної громади на прикладі міста Києва. Розробник даної концепції В. В. Комов наголосив, що запропонована Концепція відповідає Конституції України, а також духу і змісту Європейської хартії міст II, яка була прийнята на 15-тій пленарній сесії Ради Європи в 2008 році у Страсбурзі.

Продовжити читання

Відбулась робоча зустріч Київських активістів МПУ

11.06.2014

10 червня 2014 року відбулась робоча зустріч Київської команди мерітократів. Не зважаючи на кінець робочого дня, зустріч тривала близько двох годин. На зустрічі були присутні члени МПУ Гура Антон, Ільясов Олексій, Шатній Олександр, Болгарін Василь та Голова Київської міської організації МПУ Юрій Федорчук. Також був присутній гість Володимир Виграненко – співавтор Стратегічної Державотворчої Ініціативи.

Основними питаннями цієї зустрічі були:

Продовжити читання

8.02.13 відбулася он-лайн нарада членів Політради

08.02.2013


8 лютого 2013 року, у відео-режимі он-лайн конференції, була проведена чергова робоча нарада членів Політичної Ради МПУ. Запланована зустріч відбулася за участю  Худолія Сергія, Кубракова Сергія, Козаріза Юрія, Нейландта Геннадія, Коломієць Світлани  та Романовича Ігора. Щотижневі зустрічі партійних активістів були започатковані  рішенням Політичної Ради МПУ від 26.1.13 за ініціативою Президії Політради.

Перший пункт розгляду – взаємне інформування про ситуацію в регіонах, про проведену роботу та досягнутих результатах. Була відзначена ініціатива Петруняк Галини по проведенню запитів в РДА м.Стрий та входження мерітократів в громадську раду Одеської області. Худолій Сергій проінформував учасників про хід реєстрації поданих до Мінюсту документів та ситуацію з переоформленням партійних квитків.

Продовжити читання

10 вересня відбулось святкування дня міста Білої Церкви

10.09.2011

10 вересня 2011 року на день міста Білої Церкви члени Мерітократичної партії та прихильники мерітократії взяли участь  у заходах присвячених святкуванню дня міста.

Продовжити читання