Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

admin

Створені відповіді

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Автор
    Записи
  • в відповідь на: Про кодекс ЧЕСТІ Мерітократа #3664

    admin
    Хранитель
    Чи підтримуєте ви розробку "Кодексу мерітократа" ?1. Так
    2. Ні
    3. Не певен

    • Відповідь змінена 6 роки/ів, 6 міс. тому користувачем  admin.
    • Відповідь змінена 6 роки/ів, 6 міс. тому користувачем  admin.
    в відповідь на: Про кодекс ЧЕСТІ Мерітократа #3497

    admin
    Хранитель

    Ось такі коментарі були до тексту Світлани Тараненко:
    Сергій Жигінас 4 серпня 2011
    З усім згоден, крім цього:

    >> Мерітократ у дискусії не висловлює критики, якщо не знає, як можна охарактеризувати, чи вирішити питання, що є предметом дискусії.

    Якщо вже й говорити про критику, я б запропонував:

    Мерітократ завжди вказує на те, що може завдати шкоди суспільству, навіть коли не знає, як цьому запобігти. Але критика ніколи не направляється на носія ідеї.

    Світлана Тараненко 4 серпня 2011
    згодна, та додала б, продовжила … не на носія ідеї, а на дію, чи думку яку критикує.

    Алексей Мась 4 серпня 2011
    Да, где-то верно.

    Алексей Мась 4 серпня 2011
    – Мерітократ у дискусії не висловлює критики, якщо не знає, як можна оххарактеризувати, чи вирішити питання, що є предметом дискусії.

    Переформулировал бы на :
    – Мерітократ у дискусії не висловлює критики, якщо критика не має за мету позитивни зміни.

    —–

    Прошу доповнювати, та критикувати.
    :))

    Сергій Худолій 4 серпня 2011 Сховати гiлку
    І начебто все вірно та влучно, а ось як цільний документ (КОДЕКС!) то як на мене справляє враження добірки насмиканих безсистемно цитат. Начебто похапцем схопили потік свідомості та все що проявилося – закарбували у речення. “Що бачу – те й співаю”.
    Навіть назва викликає питання, чому саме так – КОДЕКС ЧЕСТІ. Що малося на увазі автором думки? Честь (ВІКІ) – комплексне етичне і соціальне поняття, пов’язане з оцінкою таких якостей індивіда, як вірність, справедливість, правдивість, благородство, гідність.
    Можливо МОРАЛЬНИЙ КОДЕКС – більш відповідна назва, що є систематизованою сукупністю норм і зразків поведінки людей певної спільноти.
    Є кодекс поведінки. Та й взагалі, слово кодекс також має певне забарвлення.
    От і питання в мене виникають. Чому КОДЕКС? Чому ЧЕСТІ? Чому така важлива справа (ідентифікація членів мерітократичної команди) з самого початку концептуально закріплена автором думки, як вже визначений документ. Потрібно ідентифікувати мерітократів – давайте обговорювати яким чином це робити. В який спосіб, якими документами. І так крок за кроком виходити на назву та опис, а вже потім систематизований зміст.
    Що маємо наразі? Перший емоційний пост, який підхоплений іншою емоційною думкою, що наприкінці закінчиться черговим архівним записом (текстом).
    Що потрібно? Сформулювати потребу, обговорити засіб її задовільнення, ініціювати та отримати схвалення відповідальним партійним органом на розробку документа, створити документ, що буде рішенням партійного органу (зїзду, Голови, політради) затверджений як такий і в повному обсязі прийнятий до відома усіма.
    Хтось з тут присутніх має взяти на себе повну відповідальність за проведення всього циклу у життя. Щоби не було – “мое дело прокукарекать, а ваше дело – довести вопрос до совершенства и придать ему глубину” (С)

    Світлана Тараненко 4 серпня 2011
    Честь

    Kомпетентність

    Cлужіння

    не тут на сайті написано?

    Можна я не буду коментувати Вашу точку зору на процес і прийняття рішення про дукументи, бо так яскраво було помітити видалення Ваших “рекомендацій” у себе в профілі.
    І ще, якщо у Вас є доступ до кнопки модерації, хто сьогодні видалив моє фото з профіля? Буду вдячна, якщо дізнаєтесь.
    Сайт, це коллективний мозковий центр, і коллективна робота, чи я помиляюсь?
    Я висловила свої пропозиції, і вважаю таких документ необхідним, не тільки правила поведінки, а саме такий документ. Доповнюйте, якщо Вас щось не влаштовує.

    Сергій Худолій 4 серпня 2011
    Можна. Не знаю, зробіть запит Стрижко Галині.

    Ігор Шевцов 5 серпня 2011
    Підтримую Сергія!

    Сергій Жигінас 5 серпня 2011
    Игорь! В чем? В первом комментарии Сергея я насчитал 6 достаточно независимых мыслей. Или Вы просто поддерживаете СЕРГЕЯ, что бы он не говорил? Кстати в Кодексе (будем в этой теме его называть так) есть пункт о том, что обсуждаются (критикуются, поддерживаются) идеи а не их авторы.

    Ігор Шевцов 5 серпня 2011
    Я поддерживаю высказанное Сергеем относительно кодекса. Так же хочу добавить, что “кодекс чести” носит рекомендательный характер, мне интересно будет понаблюдать как будет происходить контроль по его соблюдению…но даже не на этом хочу акцентировать внимание…занимаемся на данный момент не приоритетными вопросами, давайте доведем до конца построение партии!!!

    Сергій Жигінас 6 серпня 2011
    Кодекс чести не носит рекомендательный характер. За нарушение кодекса чести в некоторых сообществах “самураїв, камікадзе, олімпійців, викладачів, лікарів, піратів, мафіозі…” убивают или изгоняют из сообщества.
    А контроль простой, когда все открыто и прозрачно (да еще зафиксировано на сайте).

    >> давайте доведем до конца построение партии
    А потом посмотрим, что же мы построили.

    Сергій Худолій 7 серпня 2011
    От тепер поясніть мені, задля якого авторського задуму до вашого вислову “убивают или изгоняют из сообщества” приаттачене моє прізвище з неповним переліком навіть не відповідних до подальшої думки спільнот з моїм копірайтом?

    Сергій Жигінас 8 серпня 2011
    Сергей! Смотри – там закрываются кавычки. Я привел твою цитату из этого же обсуждения. Если ты хочешь, чтобы я цитировал тебя в другой форме, скажи как – я буду впредь делать это именно так, как тебе нравится.

    Сергій Худолій 8 серпня 2011
    В чем состоял авторский замысел в подаче мысли этим набором слов? С упоминанием меня, убийств и изгнаний в одной строке? Не нужно отводить внимания от сути вопроса. Вы осознано или подсознательно используете эти формы высшего пилотажа манипуляций? И это не в первый раз относительно членов политсовета с изощренной привязкой к ним отрицательных словоформ.

    Сергій Жигінас 8 серпня 2011
    Сергей! Я убрал твою фамилию в цитировании, если ты это так воспринимаешь, и извиняюсь, если тебя невольно огорчил.
    Все это можно было сделать простым телефонным звонком, дабы не было подозрений и обвинений в манипуляциях (обоюдно). Давай будем больше внимания обращать на проблему, а не на форму и личности.
    Предлагаю удалить “разборки”, дабы не засорять тему.

    Ігор Марчук 4 серпня 2011 Сховати гiлку
    Я так думаю, що ми не маємо ще в руках документу, а маємо лише пропозицію для обговорення.
    Взагалі що таке кодекс по суті це збірка законів які повністтю описують певну сферу, в нашому випадку внутрішеій партійний стан.
    І взагалі немає різниці чи то буде називатись
    кодекс честі, чи моральний кодекс головне щоби ми розуміли всі одне й те саме.
    Коли прості правила стабть принципом поведінки то прописання цих принципів власне і є законом і відповідно збірка законів є кодексом.
    А чому кодекс честі, то тільки честь людини відповідає за його слова.
    “Пацан сказал – пацан сделал” а если не сделал как сказал – ответь.
    Якщо є зацікавленність то я можу викласти кодекс честі у моїй фірмі, або Вінницького клубу підприємців, просто вони в іншому компютері.
    Якщо когось зацікавить я викладу уже готовий і робочий документ.

    Світлана Тараненко 4 серпня 2011
    Ви мене дуже правильно зрозуміли. Саме первинні пропозиції. Може трохи перероблю сам пост, щоб було це зрозуміло одразу.
    За “уже готовий і робочий документ” буду вдячна. Так спільними зусиллями ми зробимо той найкращий документ, який нам потрібен. Саме колективно.

    Ігор Марчук 7 серпня 2011
    Світлано, я вам відправляв свій варіант кодексу клубу, Ви його отримали?
    Бо я не отримав відповідь.

    Сергій Худолій 4 серпня 2011
    Вже готових документів з кодексом честі для лицарів, масонів, хаббардістів-саєнтологів, байкерів, кадетів, самураїв, камікадзе, олімпійців, викладачів, лікарів, піратів, мафіозі, підприємців, козаків, студентів, податківців, військовослужбовців, міліціонерів, студентів і прочая, прочая – ПРОСТО БЕЗЛІЧ. Навіть китайським чиновникам написали окремий “анті-корупційний кодекс честі” (http://nastroenie.com.ua/news/8659.html)
    Але брати чужі тексти без нашої грунтовної розмови, без обмірковування своїх потреб та бачення, без шліфування кожного пункту та співпадіння з іншими вже пропрацьованими документами МПУ – буде помилкою. Звичайно, ми можемо подивитися на зразки всіх кодексів честі чи етичних правил, чи командного кодексу, чи моральних заповідей, тощо для усвідомлення різних підходів у формулюванні неформалізованної (чи формалізованної) командної етики та культури стосунків в середині команди.
    Погоджуюсь з Ігорем, що автору бажано чіткіше сформулювати, що саме вона бачить за своєю назвою: вимоги або побажання, правила або умови, всередині команди або й назовні, формалізоване або загальне, повязане з іншими подібними документами-ритуалами та атрибутикою (деклараціями, клятвами, присягами, обетами, урочистими обіцянками, посвяченнями…/,тобто як складова частина комплексу ідеологічного гуртування-виховання, таке інше. Тобто, автор має взяти до уваги наші побажання чіткіше висловити (описати) ЩО САМЕ має бути ЗМІСТОМ запропонованого документу.

    Світлана Тараненко 4 серпня 2011
    Вы видели такой кодекс на сайте МПУ? Я нет. Хотя думаю он будет очень полезен.
    Заговорить можно, что угодно, а начать формирование коллективных мыслей в стройную структуру мне лично ближе.

    Сергій Худолій 5 серпня 2011
    Нет, такого не видел. Как и тысячи других возможных подобных творений. Что имеется в виду под “такой кодекс”, сформулируйте, ЧТО ИМЕННО будет его содержанием (декларации, требования, пожелания, процедурные фильтры, общие принципы, правила, рекомендации, что либо другое)?
    Заговаривать не нужно. Вы инициатор, вы и берите ответственность за доведения дела до конца. А синергия и коллективная работа – это самое главное, что я пытаюсь инициировать в нашей деятельности. Особенно выделю слово РАБОТА.

    Кирило Юхно 5 серпня 2011 Сховати гiлку
    Идея – классная! В конце концов, она полезна тем, что у нас (меритократов) должна быть своя фишка, своя идентификация. И для ответов на вопросы, типа, чем вы отличаетесь от других, в чем ваше качество, – этот кодекс, или свод правил, или назовем как захотим – очень пригодится. Давайте создадим группу, я тоже готов войти и в деталях проработать вопрос, и определим сроки для подачи предложений. Затем предложим органам управления партии (Политсовету или съезду) для утверждения.

    Сергій Худолій 5 серпня 2011
    Рад конкретному предложению. Инициируйте создание группы. Приглашайте готовых развивать идентификационный свод требований в законченный документ с избранным вами названием.
    Відповісти Цитувати Редагувати Видалити

    Світлана Тараненко 5 серпня 2011
    О том, что для наработки одного документа нужна целая группа, я даже не подумала, у меня как-то более проще процесс представлялся.
    И думаю, что голосовать надо всем членам партии, не знаю, как это работает тут на сайте, но в группе “МПУ”‘ http://www.facebook.com/groups/127056250719891/‘ я четко понимаю как это сделать.

    Сергей Галайда 5 серпня 2011
    Зачем нужен Кодекс чести?

    “Если правил нет, то люди придумывают собственные. Иногда серьёзные столкновения в сфере финансов, бизнеса и общения – результат того, что люди играют по разным правилам.

    А удивительных результатов добиваются люди с похожими убеждениями, объединённые невидимой нитью, чтобы достичь своей вершины. Нужно лишь окружить себя людьми, готовыми подписаться под вашим сводом правил.

    Иногда самый лёгкий способ избежать растерянности и противоречий внутри группы людей – убедиться, что все играют по одним и тем же правилам. Кодекс чести – это ценности команды, воспитывающие всех людей, в эту команду входящих.

    Недостаточно иметь ценности, они есть у всех. Главное – знать, как заставить их «работать», как сделать так, чтобы ценности команды стали нормой жизни каждого работника”…
    Сергей-ТОС

    Сергей Галайда 5 серпня 2011
    Зачем нужен Кодекс чести?
    “Создавая команду-победителя в бизнесе, в семье или в группе людей, учитывайте разницу между понятиями «хорошая» и «лучшая для меня». Есть некая магическая сила, которая неожиданно проявляется в моменты высшего напряжения, когда преграды кажутся непреодолимыми.
    Эта магическая сила – Кодекс чести.
    Им пропитано каждое звено команды, каждое правило, действие, каждый удар сердца.
    Именно он определяет, кто вы есть и по каким принципам живёте…”
    Сергей-ТОС

    Святослав Стеценко 5 серпня 2011 Сховати гiлку
    Мабуть, не “кодекс честі”, а щось інше. “Честь” це те, що вище за життя. Вище за честь лише Батьківщина (віра, монарх – виберіть пріоритет самі). Чи багато тих, хто за поняття “мерітократія” готовий забрати чуже життя і віддати власне? Не впевнений. В цілому речі написані правильні, але це щось інше.

    Світлана Тараненко 5 серпня 2011
    Я керувалась тим, що мерітократи які собі за основні визначення ставлять “Честь

    Kомпетентність

    Cлужіння”
    можуть мати не просто чітке визначення цих понять, а й чіткі пояснення особистого відношення і застосування цих визначень.

    Святослав Стеценко 5 серпня 2011
    Так, і не просто можуть, а повинні.

    Андрій Бондаренко 5 серпня 2011
    Дякую, що мене згадали, мій оригінал тут -‘ http://meritokrat.org/blogpost2439‘ Щоправда я писав його лише як своє власне бачення, але думка однопартійців для мене в будь-якому випадку актуальна, так що ще раз дякую, що підняли тему.

    Я не зовсім згоден з першою доданою тезою – “завжди поважає думку іншої людини”. Рідко, але все-таки трапляються думки, які я не поважаю. Ось приклад такої думки: “в Україні живе два етноси: галичани і жителі Великої України” (Д. Табачник). Не бачу підстав поважати. Або ще така: “украинский язык – не самостоятельный язык, а диалект” (А. Вассерман). Теж не бачу підстав поважати. Так що мабуть не завжди.

    Другий я би формулював у дусі Вікіпедійного “ВП:НО” – меритократи обговорюють питання, а не своїх опонентів. Хоча це можна по різному висловити, я згоден і з варіантами вище.

    Зайнятно, що об’єктом дискусії став не стільки зміст, скільки статус “кодексу”. Власне чому я назвав своє невеличке есе “портретом” – тому що на мій погляд цей звід є не стільки обов’язком меритократа, скільки невід’ємною рисою його характеру.

    Андрій Бондаренко 5 серпня 2011
    Оскільки вище згадували Вікіпедію, мушу навести точні цитати зі статті “честь”:

    “Честь — поняття моральної свідомості й категорія етики, що включає в себе моменти усвідомлення індивідом свого суспільного значення й визнання цього значення з боку суспільства”.

    В тій же статті далі є таке:
    “Уявлення про честь у своєму класичному вигляді сформувалось у феодальній моралі, де дотримання кодексу честі було і зовнішньою ознакою приналежності до стану, і способом усвідомлення свого місця в ньому.”

    Ігор Шевцов 6 серпня 2011 Сховати гiлку
    Занимаемся на данный момент не приоритетными вопросами, давайте доведем до конца построение партии!!!

    Сергій Жигінас 6 серпня 2011
    >> давайте доведем до конца построение партии
    А потом посмотрим, что же мы построили.

  • Автор
    Записи
  • в відповідь на: Про кодекс ЧЕСТІ Мерітократа #3664

    admin
    Хранитель
    • Offline
    Чи підтримуєте ви розробку "Кодексу мерітократа" ?1. Так
    2. Ні
    3. Не певен

    • Відповідь змінена 6 роки/ів, 6 міс. тому користувачем  admin.
    • Відповідь змінена 6 роки/ів, 6 міс. тому користувачем  admin.
    в відповідь на: Про кодекс ЧЕСТІ Мерітократа #3497

    admin
    Хранитель
    • Offline

    Ось такі коментарі були до тексту Світлани Тараненко:
    Сергій Жигінас 4 серпня 2011
    З усім згоден, крім цього:

    >> Мерітократ у дискусії не висловлює критики, якщо не знає, як можна охарактеризувати, чи вирішити питання, що є предметом дискусії.

    Якщо вже й говорити про критику, я б запропонував:

    Мерітократ завжди вказує на те, що може завдати шкоди суспільству, навіть коли не знає, як цьому запобігти. Але критика ніколи не направляється на носія ідеї.

    Світлана Тараненко 4 серпня 2011
    згодна, та додала б, продовжила … не на носія ідеї, а на дію, чи думку яку критикує.

    Алексей Мась 4 серпня 2011
    Да, где-то верно.

    Алексей Мась 4 серпня 2011
    – Мерітократ у дискусії не висловлює критики, якщо не знає, як можна оххарактеризувати, чи вирішити питання, що є предметом дискусії.

    Переформулировал бы на :
    – Мерітократ у дискусії не висловлює критики, якщо критика не має за мету позитивни зміни.

    —–

    Прошу доповнювати, та критикувати.
    :))

    Сергій Худолій 4 серпня 2011 Сховати гiлку
    І начебто все вірно та влучно, а ось як цільний документ (КОДЕКС!) то як на мене справляє враження добірки насмиканих безсистемно цитат. Начебто похапцем схопили потік свідомості та все що проявилося – закарбували у речення. “Що бачу – те й співаю”.
    Навіть назва викликає питання, чому саме так – КОДЕКС ЧЕСТІ. Що малося на увазі автором думки? Честь (ВІКІ) – комплексне етичне і соціальне поняття, пов’язане з оцінкою таких якостей індивіда, як вірність, справедливість, правдивість, благородство, гідність.
    Можливо МОРАЛЬНИЙ КОДЕКС – більш відповідна назва, що є систематизованою сукупністю норм і зразків поведінки людей певної спільноти.
    Є кодекс поведінки. Та й взагалі, слово кодекс також має певне забарвлення.
    От і питання в мене виникають. Чому КОДЕКС? Чому ЧЕСТІ? Чому така важлива справа (ідентифікація членів мерітократичної команди) з самого початку концептуально закріплена автором думки, як вже визначений документ. Потрібно ідентифікувати мерітократів – давайте обговорювати яким чином це робити. В який спосіб, якими документами. І так крок за кроком виходити на назву та опис, а вже потім систематизований зміст.
    Що маємо наразі? Перший емоційний пост, який підхоплений іншою емоційною думкою, що наприкінці закінчиться черговим архівним записом (текстом).
    Що потрібно? Сформулювати потребу, обговорити засіб її задовільнення, ініціювати та отримати схвалення відповідальним партійним органом на розробку документа, створити документ, що буде рішенням партійного органу (зїзду, Голови, політради) затверджений як такий і в повному обсязі прийнятий до відома усіма.
    Хтось з тут присутніх має взяти на себе повну відповідальність за проведення всього циклу у життя. Щоби не було – “мое дело прокукарекать, а ваше дело – довести вопрос до совершенства и придать ему глубину” (С)

    Світлана Тараненко 4 серпня 2011
    Честь

    Kомпетентність

    Cлужіння

    не тут на сайті написано?

    Можна я не буду коментувати Вашу точку зору на процес і прийняття рішення про дукументи, бо так яскраво було помітити видалення Ваших “рекомендацій” у себе в профілі.
    І ще, якщо у Вас є доступ до кнопки модерації, хто сьогодні видалив моє фото з профіля? Буду вдячна, якщо дізнаєтесь.
    Сайт, це коллективний мозковий центр, і коллективна робота, чи я помиляюсь?
    Я висловила свої пропозиції, і вважаю таких документ необхідним, не тільки правила поведінки, а саме такий документ. Доповнюйте, якщо Вас щось не влаштовує.

    Сергій Худолій 4 серпня 2011
    Можна. Не знаю, зробіть запит Стрижко Галині.

    Ігор Шевцов 5 серпня 2011
    Підтримую Сергія!

    Сергій Жигінас 5 серпня 2011
    Игорь! В чем? В первом комментарии Сергея я насчитал 6 достаточно независимых мыслей. Или Вы просто поддерживаете СЕРГЕЯ, что бы он не говорил? Кстати в Кодексе (будем в этой теме его называть так) есть пункт о том, что обсуждаются (критикуются, поддерживаются) идеи а не их авторы.

    Ігор Шевцов 5 серпня 2011
    Я поддерживаю высказанное Сергеем относительно кодекса. Так же хочу добавить, что “кодекс чести” носит рекомендательный характер, мне интересно будет понаблюдать как будет происходить контроль по его соблюдению…но даже не на этом хочу акцентировать внимание…занимаемся на данный момент не приоритетными вопросами, давайте доведем до конца построение партии!!!

    Сергій Жигінас 6 серпня 2011
    Кодекс чести не носит рекомендательный характер. За нарушение кодекса чести в некоторых сообществах “самураїв, камікадзе, олімпійців, викладачів, лікарів, піратів, мафіозі…” убивают или изгоняют из сообщества.
    А контроль простой, когда все открыто и прозрачно (да еще зафиксировано на сайте).

    >> давайте доведем до конца построение партии
    А потом посмотрим, что же мы построили.

    Сергій Худолій 7 серпня 2011
    От тепер поясніть мені, задля якого авторського задуму до вашого вислову “убивают или изгоняют из сообщества” приаттачене моє прізвище з неповним переліком навіть не відповідних до подальшої думки спільнот з моїм копірайтом?

    Сергій Жигінас 8 серпня 2011
    Сергей! Смотри – там закрываются кавычки. Я привел твою цитату из этого же обсуждения. Если ты хочешь, чтобы я цитировал тебя в другой форме, скажи как – я буду впредь делать это именно так, как тебе нравится.

    Сергій Худолій 8 серпня 2011
    В чем состоял авторский замысел в подаче мысли этим набором слов? С упоминанием меня, убийств и изгнаний в одной строке? Не нужно отводить внимания от сути вопроса. Вы осознано или подсознательно используете эти формы высшего пилотажа манипуляций? И это не в первый раз относительно членов политсовета с изощренной привязкой к ним отрицательных словоформ.

    Сергій Жигінас 8 серпня 2011
    Сергей! Я убрал твою фамилию в цитировании, если ты это так воспринимаешь, и извиняюсь, если тебя невольно огорчил.
    Все это можно было сделать простым телефонным звонком, дабы не было подозрений и обвинений в манипуляциях (обоюдно). Давай будем больше внимания обращать на проблему, а не на форму и личности.
    Предлагаю удалить “разборки”, дабы не засорять тему.

    Ігор Марчук 4 серпня 2011 Сховати гiлку
    Я так думаю, що ми не маємо ще в руках документу, а маємо лише пропозицію для обговорення.
    Взагалі що таке кодекс по суті це збірка законів які повністтю описують певну сферу, в нашому випадку внутрішеій партійний стан.
    І взагалі немає різниці чи то буде називатись
    кодекс честі, чи моральний кодекс головне щоби ми розуміли всі одне й те саме.
    Коли прості правила стабть принципом поведінки то прописання цих принципів власне і є законом і відповідно збірка законів є кодексом.
    А чому кодекс честі, то тільки честь людини відповідає за його слова.
    “Пацан сказал – пацан сделал” а если не сделал как сказал – ответь.
    Якщо є зацікавленність то я можу викласти кодекс честі у моїй фірмі, або Вінницького клубу підприємців, просто вони в іншому компютері.
    Якщо когось зацікавить я викладу уже готовий і робочий документ.

    Світлана Тараненко 4 серпня 2011
    Ви мене дуже правильно зрозуміли. Саме первинні пропозиції. Може трохи перероблю сам пост, щоб було це зрозуміло одразу.
    За “уже готовий і робочий документ” буду вдячна. Так спільними зусиллями ми зробимо той найкращий документ, який нам потрібен. Саме колективно.

    Ігор Марчук 7 серпня 2011
    Світлано, я вам відправляв свій варіант кодексу клубу, Ви його отримали?
    Бо я не отримав відповідь.

    Сергій Худолій 4 серпня 2011
    Вже готових документів з кодексом честі для лицарів, масонів, хаббардістів-саєнтологів, байкерів, кадетів, самураїв, камікадзе, олімпійців, викладачів, лікарів, піратів, мафіозі, підприємців, козаків, студентів, податківців, військовослужбовців, міліціонерів, студентів і прочая, прочая – ПРОСТО БЕЗЛІЧ. Навіть китайським чиновникам написали окремий “анті-корупційний кодекс честі” (http://nastroenie.com.ua/news/8659.html)
    Але брати чужі тексти без нашої грунтовної розмови, без обмірковування своїх потреб та бачення, без шліфування кожного пункту та співпадіння з іншими вже пропрацьованими документами МПУ – буде помилкою. Звичайно, ми можемо подивитися на зразки всіх кодексів честі чи етичних правил, чи командного кодексу, чи моральних заповідей, тощо для усвідомлення різних підходів у формулюванні неформалізованної (чи формалізованної) командної етики та культури стосунків в середині команди.
    Погоджуюсь з Ігорем, що автору бажано чіткіше сформулювати, що саме вона бачить за своєю назвою: вимоги або побажання, правила або умови, всередині команди або й назовні, формалізоване або загальне, повязане з іншими подібними документами-ритуалами та атрибутикою (деклараціями, клятвами, присягами, обетами, урочистими обіцянками, посвяченнями…/,тобто як складова частина комплексу ідеологічного гуртування-виховання, таке інше. Тобто, автор має взяти до уваги наші побажання чіткіше висловити (описати) ЩО САМЕ має бути ЗМІСТОМ запропонованого документу.

    Світлана Тараненко 4 серпня 2011
    Вы видели такой кодекс на сайте МПУ? Я нет. Хотя думаю он будет очень полезен.
    Заговорить можно, что угодно, а начать формирование коллективных мыслей в стройную структуру мне лично ближе.

    Сергій Худолій 5 серпня 2011
    Нет, такого не видел. Как и тысячи других возможных подобных творений. Что имеется в виду под “такой кодекс”, сформулируйте, ЧТО ИМЕННО будет его содержанием (декларации, требования, пожелания, процедурные фильтры, общие принципы, правила, рекомендации, что либо другое)?
    Заговаривать не нужно. Вы инициатор, вы и берите ответственность за доведения дела до конца. А синергия и коллективная работа – это самое главное, что я пытаюсь инициировать в нашей деятельности. Особенно выделю слово РАБОТА.

    Кирило Юхно 5 серпня 2011 Сховати гiлку
    Идея – классная! В конце концов, она полезна тем, что у нас (меритократов) должна быть своя фишка, своя идентификация. И для ответов на вопросы, типа, чем вы отличаетесь от других, в чем ваше качество, – этот кодекс, или свод правил, или назовем как захотим – очень пригодится. Давайте создадим группу, я тоже готов войти и в деталях проработать вопрос, и определим сроки для подачи предложений. Затем предложим органам управления партии (Политсовету или съезду) для утверждения.

    Сергій Худолій 5 серпня 2011
    Рад конкретному предложению. Инициируйте создание группы. Приглашайте готовых развивать идентификационный свод требований в законченный документ с избранным вами названием.
    Відповісти Цитувати Редагувати Видалити

    Світлана Тараненко 5 серпня 2011
    О том, что для наработки одного документа нужна целая группа, я даже не подумала, у меня как-то более проще процесс представлялся.
    И думаю, что голосовать надо всем членам партии, не знаю, как это работает тут на сайте, но в группе “МПУ”‘ http://www.facebook.com/groups/127056250719891/‘ я четко понимаю как это сделать.

    Сергей Галайда 5 серпня 2011
    Зачем нужен Кодекс чести?

    “Если правил нет, то люди придумывают собственные. Иногда серьёзные столкновения в сфере финансов, бизнеса и общения – результат того, что люди играют по разным правилам.

    А удивительных результатов добиваются люди с похожими убеждениями, объединённые невидимой нитью, чтобы достичь своей вершины. Нужно лишь окружить себя людьми, готовыми подписаться под вашим сводом правил.

    Иногда самый лёгкий способ избежать растерянности и противоречий внутри группы людей – убедиться, что все играют по одним и тем же правилам. Кодекс чести – это ценности команды, воспитывающие всех людей, в эту команду входящих.

    Недостаточно иметь ценности, они есть у всех. Главное – знать, как заставить их «работать», как сделать так, чтобы ценности команды стали нормой жизни каждого работника”…
    Сергей-ТОС

    Сергей Галайда 5 серпня 2011
    Зачем нужен Кодекс чести?
    “Создавая команду-победителя в бизнесе, в семье или в группе людей, учитывайте разницу между понятиями «хорошая» и «лучшая для меня». Есть некая магическая сила, которая неожиданно проявляется в моменты высшего напряжения, когда преграды кажутся непреодолимыми.
    Эта магическая сила – Кодекс чести.
    Им пропитано каждое звено команды, каждое правило, действие, каждый удар сердца.
    Именно он определяет, кто вы есть и по каким принципам живёте…”
    Сергей-ТОС

    Святослав Стеценко 5 серпня 2011 Сховати гiлку
    Мабуть, не “кодекс честі”, а щось інше. “Честь” це те, що вище за життя. Вище за честь лише Батьківщина (віра, монарх – виберіть пріоритет самі). Чи багато тих, хто за поняття “мерітократія” готовий забрати чуже життя і віддати власне? Не впевнений. В цілому речі написані правильні, але це щось інше.

    Світлана Тараненко 5 серпня 2011
    Я керувалась тим, що мерітократи які собі за основні визначення ставлять “Честь

    Kомпетентність

    Cлужіння”
    можуть мати не просто чітке визначення цих понять, а й чіткі пояснення особистого відношення і застосування цих визначень.

    Святослав Стеценко 5 серпня 2011
    Так, і не просто можуть, а повинні.

    Андрій Бондаренко 5 серпня 2011
    Дякую, що мене згадали, мій оригінал тут -‘ http://meritokrat.org/blogpost2439‘ Щоправда я писав його лише як своє власне бачення, але думка однопартійців для мене в будь-якому випадку актуальна, так що ще раз дякую, що підняли тему.

    Я не зовсім згоден з першою доданою тезою – “завжди поважає думку іншої людини”. Рідко, але все-таки трапляються думки, які я не поважаю. Ось приклад такої думки: “в Україні живе два етноси: галичани і жителі Великої України” (Д. Табачник). Не бачу підстав поважати. Або ще така: “украинский язык – не самостоятельный язык, а диалект” (А. Вассерман). Теж не бачу підстав поважати. Так що мабуть не завжди.

    Другий я би формулював у дусі Вікіпедійного “ВП:НО” – меритократи обговорюють питання, а не своїх опонентів. Хоча це можна по різному висловити, я згоден і з варіантами вище.

    Зайнятно, що об’єктом дискусії став не стільки зміст, скільки статус “кодексу”. Власне чому я назвав своє невеличке есе “портретом” – тому що на мій погляд цей звід є не стільки обов’язком меритократа, скільки невід’ємною рисою його характеру.

    Андрій Бондаренко 5 серпня 2011
    Оскільки вище згадували Вікіпедію, мушу навести точні цитати зі статті “честь”:

    “Честь — поняття моральної свідомості й категорія етики, що включає в себе моменти усвідомлення індивідом свого суспільного значення й визнання цього значення з боку суспільства”.

    В тій же статті далі є таке:
    “Уявлення про честь у своєму класичному вигляді сформувалось у феодальній моралі, де дотримання кодексу честі було і зовнішньою ознакою приналежності до стану, і способом усвідомлення свого місця в ньому.”

    Ігор Шевцов 6 серпня 2011 Сховати гiлку
    Занимаемся на данный момент не приоритетными вопросами, давайте доведем до конца построение партии!!!

    Сергій Жигінас 6 серпня 2011
    >> давайте доведем до конца построение партии
    А потом посмотрим, что же мы построили.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)