Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

1 березня 2013 року відбулася робоча нарада членів Політичної Ради МПУ

Березень 2, 2013


Згідно календарного плану діяльності МПУ 1 березня 2013 року відбулася чергова робоча нарада членів Політичної Ради Мерітократичної партії України. Формат проведення заходу – он-лайн конференція. В заході прийняли участь Олександр Шатній, Сергій Худолій, Геннадій Нейландт, Сергій Кубраков, Ігор Романович.

Учасники зустрічі проінформували про ситуацію в регіонах: Львівській, Чернівецькій, Кировоградській, Сумській областях та м.Києві. Була обговорена ініціатива соціального спрямування в Сумській та Чернівецькій областях. Пропагування здорового образу життя та запобігання брутальній лайці та лихослів’я в школах визначено прийнятним та ефективним засобом впливу на свідомість молодих громадян. Були відзначені труднощі з отриманням доступу до закладів освіти, учасники зустрічі обмінялися досвідом з цього питання.

Важливим питанням, що підіймалося на нараді, було питання обліку партійних організацій місцевого та регіонального рівней в підрозділах міністерства юстиції. Учасники наради дійшли згоди, що в короткі терміни керівникам відповідних організацій необхідно внести офіційні зміни, які б відповідали актуальному стану. За спільним рішенням було запропоновано долучити це питання до порядку денного найближчого засідання Політичної Ради.

Окремим питанням учасники наради розглянули стан справ з перевипуском партійних квитків та намітили конкретні заходи з запланованими термінами. Свою допомогу центральному секретаріату в здійсненні чисельних контактів з  отримувачами документів запропонували Сергій Кубраков, Ігор Романович та Олександр Шатній. З звітом про таку роботу виступив Геннадій Нейландт, який рекомендував раціональний спосіб її здійснення.

Учасники зустрічі також обговорили вірогідні терміни проведення чергового засідання Політичної Ради та запропонували Голові МПУ скликати засідання в середині березня.