Мерітократична партія України

Партія позитивних змін

Привітання Мерітократичної партії з Днем захисника України та Днем Українського козацтва Покрова Пресвятої Богородиці

14.10.2016

1476361214-6042

Мерітократична партія України вітає усіх українців із Днем захисника України та Днем Українського козацтва Покрова Пресвятої Богородиці!

Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і благополуччя на нашій землі.

В душах козаків Свято Покрова Пречистої Богородиці зміцнювало надію на опіку і заступництво. У цей день на Січі відбувалися вибори нового отамана. Козаки вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали заступницею і покровителькою православного воїнства.

Сьогодні козак – це не обов’язково той, хто одягнений у шаровари і вишиванку. Козак, це перш за все, воїн за духом, але воюватиме він тільки за одну річ – свободу; той, хто не покладаючи рук працює на благо свого народу, задля світової слави України. То ж нехай прагнення волі та незалежності і надалі буде неодмінною рисою українських козаків.

Дякуємо усім воїнам, які продовжують славні традиції українського козацтва, і в надскладних умовах боронять кордони нашої держави, захищають її суверенність, свободу та незалежність від внутрішніх та зовнішніх ворогів.

Сердечно бажаємо всім українським захисникам та їх родинам щастя, міцного козацького здоров’я, бадьорості духу, патріотичного духу, незламної волі, витривалості, мужності та віри в те, що ми обов’язково переможемо!