Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

Святкування 20-ої річниці Незалежності України

Серпень 24, 2011

24 серпня 2011 року на честь святкування 20-ої річниці Незалежності України в рамках агітаційно-просвітницької акції активісти та прихильники Мерітократичного руху майже по всій Україні знайомили громадян з ідеями мерітократії, а також організували автопробіги у 12 містах України.

У заходах присвячених святкуванню взяли участь активісти Києва, Севастополя, Одеси, Кременчука, Чернігова, Білої Церкви, Івано-Франківська, Калуша, Малина, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Львова, Запоріжжя, Харкова, Полтави, Середино-Буди.

Більше ніж 200 активістів по всій Україні у брендованих футболках, кепках, а також з державними прапорами України та прапорами МПУ їздили головними вулицями міст, зупинялись в місцях проведення масових заходів та гулянь, дарували перехожим стрічки з державною та мерітократичною символікою, а також проводили інформаційно-агітаційну роботу, закликаючи всіх бажаючих ознайомитись з ідеями мерітократії.

У ході акції з ідеями мерітократії було ознайомлено понад 5 000 людей.

Після проведення акції, завдяки успішній інформаційно-просвітницькій діяльності активістів відвідуваність сайту партії збільшилась в 2,5 рази.