Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

Про кодекс ЧЕСТІ Мерітократа

Домашня сторінка Форуми Мерітократичні дискусії Про кодекс ЧЕСТІ Мерітократа

Мітки : 

Тема містить 7 відповідей, має 4 учасника, і змінена  admin 3 роки/ів, 3 міс. тому.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Автор
  Записи
 • #3496

  Початок розробки 2011 рік. Цитата:
  Основу цього тексту написано Андрієм Бондаренко, але текст, з моєї точки зору, достатньо актуальний, та НЕОБХІДНИЙ для кожного, хто приєднується до партії поділяючи саме мерітократичну ідеологію. Наприклад для мене це не просто важливі питання, “з КИМ будувати?”, ЯК? на ЯКИХ принципах і засадах? і ЯКИМИ методами? а це базові питання співпраці в ідеологічній партії. А я сподіваюсь, що саме таку партію будують ті хто приходить під її знамена, а точніше на цей сайт.

  Отже, пропоную наступні пункти для створення КОДЕКСУ ЧЕСТІ МЕРІТОКРАТА.

  – Мерітократ завжди поважає думку іншої людини і не намагається довести свою правоту, через особисті образи, чи приниження опонента.

  – Мерітократ у дискусії не висловлює критики, якщо не знає, як можна оххарактеризувати, чи вирішити питання, що є предметом дискусії.

  – Понад усе мерітократ ставить суспільний прогрес – як в соціально-економічній, так і в культурній сферах. В тому числі понад власні матеріальні інтереси.

  – Навіть у бізнесі мерітократ намагається творити на благо суспільства, і ніколи не на шкоду суспільству.

  – В людині мерітократ найбільше цінує її здібності, вміння і знання, що могли би служити на користь суспільному прогресу.

  – У кар’єрі мерітократ завжди готовий поступитися місцем більш компетентній людині, власна кар’єра в суперечливих моментах підпорядковується.

  – При прийнятті рішень мерітократ спирається на досвід фахівців відповідної галузі та усталені норми, власне бачення в суперечливих моментах підпорядковується.

  – Інновації завжди цікавлять мерітократа для пошуку нових ефективних рішень, хоча відрізненість не є самоціллю. Метою може бути розвиток і прогрес суспільства в результаті запровадження інновацій в цілому.

  – Минуле, окрім іншого, цікавить меритократа на предмет вивчення успіхів і помилок, що допоможе збудувати модель майбутнього.

  – Мистецтво, окрім іншого, приваблює меритократа можливістю духовно збагачувати людину.

  – Меритократи сповідують різні релігії, мають різне громадянство і національну приналежність, а також говорять різними мовами, що час від часу призводить до протиріч між ними. На відміну від тоталітарних систем, де протиріччя розв’язуються застосуваням сили, або демократичних, де протиріччя розв’язуються тиском більшості, меритократи прагнуть розв’язати протиріччя через консенсус, а в релігійних питаннях уникають особистих образ і суперечок.

  _____

  Прошу доповнювати, та критикувати.

  #3497

  admin
  Хранитель

  Ось такі коментарі були до тексту Світлани Тараненко:
  Сергій Жигінас 4 серпня 2011
  З усім згоден, крім цього:

  >> Мерітократ у дискусії не висловлює критики, якщо не знає, як можна охарактеризувати, чи вирішити питання, що є предметом дискусії.

  Якщо вже й говорити про критику, я б запропонував:

  Мерітократ завжди вказує на те, що може завдати шкоди суспільству, навіть коли не знає, як цьому запобігти. Але критика ніколи не направляється на носія ідеї.

  Світлана Тараненко 4 серпня 2011
  згодна, та додала б, продовжила … не на носія ідеї, а на дію, чи думку яку критикує.

  Алексей Мась 4 серпня 2011
  Да, где-то верно.

  Алексей Мась 4 серпня 2011
  – Мерітократ у дискусії не висловлює критики, якщо не знає, як можна оххарактеризувати, чи вирішити питання, що є предметом дискусії.

  Переформулировал бы на :
  – Мерітократ у дискусії не висловлює критики, якщо критика не має за мету позитивни зміни.

  —–

  Прошу доповнювати, та критикувати.
  :))

  Сергій Худолій 4 серпня 2011 Сховати гiлку
  І начебто все вірно та влучно, а ось як цільний документ (КОДЕКС!) то як на мене справляє враження добірки насмиканих безсистемно цитат. Начебто похапцем схопили потік свідомості та все що проявилося – закарбували у речення. “Що бачу – те й співаю”.
  Навіть назва викликає питання, чому саме так – КОДЕКС ЧЕСТІ. Що малося на увазі автором думки? Честь (ВІКІ) – комплексне етичне і соціальне поняття, пов’язане з оцінкою таких якостей індивіда, як вірність, справедливість, правдивість, благородство, гідність.
  Можливо МОРАЛЬНИЙ КОДЕКС – більш відповідна назва, що є систематизованою сукупністю норм і зразків поведінки людей певної спільноти.
  Є кодекс поведінки. Та й взагалі, слово кодекс також має певне забарвлення.
  От і питання в мене виникають. Чому КОДЕКС? Чому ЧЕСТІ? Чому така важлива справа (ідентифікація членів мерітократичної команди) з самого початку концептуально закріплена автором думки, як вже визначений документ. Потрібно ідентифікувати мерітократів – давайте обговорювати яким чином це робити. В який спосіб, якими документами. І так крок за кроком виходити на назву та опис, а вже потім систематизований зміст.
  Що маємо наразі? Перший емоційний пост, який підхоплений іншою емоційною думкою, що наприкінці закінчиться черговим архівним записом (текстом).
  Що потрібно? Сформулювати потребу, обговорити засіб її задовільнення, ініціювати та отримати схвалення відповідальним партійним органом на розробку документа, створити документ, що буде рішенням партійного органу (зїзду, Голови, політради) затверджений як такий і в повному обсязі прийнятий до відома усіма.
  Хтось з тут присутніх має взяти на себе повну відповідальність за проведення всього циклу у життя. Щоби не було – “мое дело прокукарекать, а ваше дело – довести вопрос до совершенства и придать ему глубину” (С)

  Світлана Тараненко 4 серпня 2011
  Честь

  Kомпетентність

  Cлужіння

  не тут на сайті написано?

  Можна я не буду коментувати Вашу точку зору на процес і прийняття рішення про дукументи, бо так яскраво було помітити видалення Ваших “рекомендацій” у себе в профілі.
  І ще, якщо у Вас є доступ до кнопки модерації, хто сьогодні видалив моє фото з профіля? Буду вдячна, якщо дізнаєтесь.
  Сайт, це коллективний мозковий центр, і коллективна робота, чи я помиляюсь?
  Я висловила свої пропозиції, і вважаю таких документ необхідним, не тільки правила поведінки, а саме такий документ. Доповнюйте, якщо Вас щось не влаштовує.

  Сергій Худолій 4 серпня 2011
  Можна. Не знаю, зробіть запит Стрижко Галині.

  Ігор Шевцов 5 серпня 2011
  Підтримую Сергія!

  Сергій Жигінас 5 серпня 2011
  Игорь! В чем? В первом комментарии Сергея я насчитал 6 достаточно независимых мыслей. Или Вы просто поддерживаете СЕРГЕЯ, что бы он не говорил? Кстати в Кодексе (будем в этой теме его называть так) есть пункт о том, что обсуждаются (критикуются, поддерживаются) идеи а не их авторы.

  Ігор Шевцов 5 серпня 2011
  Я поддерживаю высказанное Сергеем относительно кодекса. Так же хочу добавить, что “кодекс чести” носит рекомендательный характер, мне интересно будет понаблюдать как будет происходить контроль по его соблюдению…но даже не на этом хочу акцентировать внимание…занимаемся на данный момент не приоритетными вопросами, давайте доведем до конца построение партии!!!

  Сергій Жигінас 6 серпня 2011
  Кодекс чести не носит рекомендательный характер. За нарушение кодекса чести в некоторых сообществах “самураїв, камікадзе, олімпійців, викладачів, лікарів, піратів, мафіозі…” убивают или изгоняют из сообщества.
  А контроль простой, когда все открыто и прозрачно (да еще зафиксировано на сайте).

  >> давайте доведем до конца построение партии
  А потом посмотрим, что же мы построили.

  Сергій Худолій 7 серпня 2011
  От тепер поясніть мені, задля якого авторського задуму до вашого вислову “убивают или изгоняют из сообщества” приаттачене моє прізвище з неповним переліком навіть не відповідних до подальшої думки спільнот з моїм копірайтом?

  Сергій Жигінас 8 серпня 2011
  Сергей! Смотри – там закрываются кавычки. Я привел твою цитату из этого же обсуждения. Если ты хочешь, чтобы я цитировал тебя в другой форме, скажи как – я буду впредь делать это именно так, как тебе нравится.

  Сергій Худолій 8 серпня 2011
  В чем состоял авторский замысел в подаче мысли этим набором слов? С упоминанием меня, убийств и изгнаний в одной строке? Не нужно отводить внимания от сути вопроса. Вы осознано или подсознательно используете эти формы высшего пилотажа манипуляций? И это не в первый раз относительно членов политсовета с изощренной привязкой к ним отрицательных словоформ.

  Сергій Жигінас 8 серпня 2011
  Сергей! Я убрал твою фамилию в цитировании, если ты это так воспринимаешь, и извиняюсь, если тебя невольно огорчил.
  Все это можно было сделать простым телефонным звонком, дабы не было подозрений и обвинений в манипуляциях (обоюдно). Давай будем больше внимания обращать на проблему, а не на форму и личности.
  Предлагаю удалить “разборки”, дабы не засорять тему.

  Ігор Марчук 4 серпня 2011 Сховати гiлку
  Я так думаю, що ми не маємо ще в руках документу, а маємо лише пропозицію для обговорення.
  Взагалі що таке кодекс по суті це збірка законів які повністтю описують певну сферу, в нашому випадку внутрішеій партійний стан.
  І взагалі немає різниці чи то буде називатись
  кодекс честі, чи моральний кодекс головне щоби ми розуміли всі одне й те саме.
  Коли прості правила стабть принципом поведінки то прописання цих принципів власне і є законом і відповідно збірка законів є кодексом.
  А чому кодекс честі, то тільки честь людини відповідає за його слова.
  “Пацан сказал – пацан сделал” а если не сделал как сказал – ответь.
  Якщо є зацікавленність то я можу викласти кодекс честі у моїй фірмі, або Вінницького клубу підприємців, просто вони в іншому компютері.
  Якщо когось зацікавить я викладу уже готовий і робочий документ.

  Світлана Тараненко 4 серпня 2011
  Ви мене дуже правильно зрозуміли. Саме первинні пропозиції. Може трохи перероблю сам пост, щоб було це зрозуміло одразу.
  За “уже готовий і робочий документ” буду вдячна. Так спільними зусиллями ми зробимо той найкращий документ, який нам потрібен. Саме колективно.

  Ігор Марчук 7 серпня 2011
  Світлано, я вам відправляв свій варіант кодексу клубу, Ви його отримали?
  Бо я не отримав відповідь.

  Сергій Худолій 4 серпня 2011
  Вже готових документів з кодексом честі для лицарів, масонів, хаббардістів-саєнтологів, байкерів, кадетів, самураїв, камікадзе, олімпійців, викладачів, лікарів, піратів, мафіозі, підприємців, козаків, студентів, податківців, військовослужбовців, міліціонерів, студентів і прочая, прочая – ПРОСТО БЕЗЛІЧ. Навіть китайським чиновникам написали окремий “анті-корупційний кодекс честі” (http://nastroenie.com.ua/news/8659.html)
  Але брати чужі тексти без нашої грунтовної розмови, без обмірковування своїх потреб та бачення, без шліфування кожного пункту та співпадіння з іншими вже пропрацьованими документами МПУ – буде помилкою. Звичайно, ми можемо подивитися на зразки всіх кодексів честі чи етичних правил, чи командного кодексу, чи моральних заповідей, тощо для усвідомлення різних підходів у формулюванні неформалізованної (чи формалізованної) командної етики та культури стосунків в середині команди.
  Погоджуюсь з Ігорем, що автору бажано чіткіше сформулювати, що саме вона бачить за своєю назвою: вимоги або побажання, правила або умови, всередині команди або й назовні, формалізоване або загальне, повязане з іншими подібними документами-ритуалами та атрибутикою (деклараціями, клятвами, присягами, обетами, урочистими обіцянками, посвяченнями…/,тобто як складова частина комплексу ідеологічного гуртування-виховання, таке інше. Тобто, автор має взяти до уваги наші побажання чіткіше висловити (описати) ЩО САМЕ має бути ЗМІСТОМ запропонованого документу.

  Світлана Тараненко 4 серпня 2011
  Вы видели такой кодекс на сайте МПУ? Я нет. Хотя думаю он будет очень полезен.
  Заговорить можно, что угодно, а начать формирование коллективных мыслей в стройную структуру мне лично ближе.

  Сергій Худолій 5 серпня 2011
  Нет, такого не видел. Как и тысячи других возможных подобных творений. Что имеется в виду под “такой кодекс”, сформулируйте, ЧТО ИМЕННО будет его содержанием (декларации, требования, пожелания, процедурные фильтры, общие принципы, правила, рекомендации, что либо другое)?
  Заговаривать не нужно. Вы инициатор, вы и берите ответственность за доведения дела до конца. А синергия и коллективная работа – это самое главное, что я пытаюсь инициировать в нашей деятельности. Особенно выделю слово РАБОТА.

  Кирило Юхно 5 серпня 2011 Сховати гiлку
  Идея – классная! В конце концов, она полезна тем, что у нас (меритократов) должна быть своя фишка, своя идентификация. И для ответов на вопросы, типа, чем вы отличаетесь от других, в чем ваше качество, – этот кодекс, или свод правил, или назовем как захотим – очень пригодится. Давайте создадим группу, я тоже готов войти и в деталях проработать вопрос, и определим сроки для подачи предложений. Затем предложим органам управления партии (Политсовету или съезду) для утверждения.

  Сергій Худолій 5 серпня 2011
  Рад конкретному предложению. Инициируйте создание группы. Приглашайте готовых развивать идентификационный свод требований в законченный документ с избранным вами названием.
  Відповісти Цитувати Редагувати Видалити

  Світлана Тараненко 5 серпня 2011
  О том, что для наработки одного документа нужна целая группа, я даже не подумала, у меня как-то более проще процесс представлялся.
  И думаю, что голосовать надо всем членам партии, не знаю, как это работает тут на сайте, но в группе “МПУ”‘ http://www.facebook.com/groups/127056250719891/‘ я четко понимаю как это сделать.

  Сергей Галайда 5 серпня 2011
  Зачем нужен Кодекс чести?

  “Если правил нет, то люди придумывают собственные. Иногда серьёзные столкновения в сфере финансов, бизнеса и общения – результат того, что люди играют по разным правилам.

  А удивительных результатов добиваются люди с похожими убеждениями, объединённые невидимой нитью, чтобы достичь своей вершины. Нужно лишь окружить себя людьми, готовыми подписаться под вашим сводом правил.

  Иногда самый лёгкий способ избежать растерянности и противоречий внутри группы людей – убедиться, что все играют по одним и тем же правилам. Кодекс чести – это ценности команды, воспитывающие всех людей, в эту команду входящих.

  Недостаточно иметь ценности, они есть у всех. Главное – знать, как заставить их «работать», как сделать так, чтобы ценности команды стали нормой жизни каждого работника”…
  Сергей-ТОС

  Сергей Галайда 5 серпня 2011
  Зачем нужен Кодекс чести?
  “Создавая команду-победителя в бизнесе, в семье или в группе людей, учитывайте разницу между понятиями «хорошая» и «лучшая для меня». Есть некая магическая сила, которая неожиданно проявляется в моменты высшего напряжения, когда преграды кажутся непреодолимыми.
  Эта магическая сила – Кодекс чести.
  Им пропитано каждое звено команды, каждое правило, действие, каждый удар сердца.
  Именно он определяет, кто вы есть и по каким принципам живёте…”
  Сергей-ТОС

  Святослав Стеценко 5 серпня 2011 Сховати гiлку
  Мабуть, не “кодекс честі”, а щось інше. “Честь” це те, що вище за життя. Вище за честь лише Батьківщина (віра, монарх – виберіть пріоритет самі). Чи багато тих, хто за поняття “мерітократія” готовий забрати чуже життя і віддати власне? Не впевнений. В цілому речі написані правильні, але це щось інше.

  Світлана Тараненко 5 серпня 2011
  Я керувалась тим, що мерітократи які собі за основні визначення ставлять “Честь

  Kомпетентність

  Cлужіння”
  можуть мати не просто чітке визначення цих понять, а й чіткі пояснення особистого відношення і застосування цих визначень.

  Святослав Стеценко 5 серпня 2011
  Так, і не просто можуть, а повинні.

  Андрій Бондаренко 5 серпня 2011
  Дякую, що мене згадали, мій оригінал тут -‘ http://meritokrat.org/blogpost2439‘ Щоправда я писав його лише як своє власне бачення, але думка однопартійців для мене в будь-якому випадку актуальна, так що ще раз дякую, що підняли тему.

  Я не зовсім згоден з першою доданою тезою – “завжди поважає думку іншої людини”. Рідко, але все-таки трапляються думки, які я не поважаю. Ось приклад такої думки: “в Україні живе два етноси: галичани і жителі Великої України” (Д. Табачник). Не бачу підстав поважати. Або ще така: “украинский язык – не самостоятельный язык, а диалект” (А. Вассерман). Теж не бачу підстав поважати. Так що мабуть не завжди.

  Другий я би формулював у дусі Вікіпедійного “ВП:НО” – меритократи обговорюють питання, а не своїх опонентів. Хоча це можна по різному висловити, я згоден і з варіантами вище.

  Зайнятно, що об’єктом дискусії став не стільки зміст, скільки статус “кодексу”. Власне чому я назвав своє невеличке есе “портретом” – тому що на мій погляд цей звід є не стільки обов’язком меритократа, скільки невід’ємною рисою його характеру.

  Андрій Бондаренко 5 серпня 2011
  Оскільки вище згадували Вікіпедію, мушу навести точні цитати зі статті “честь”:

  “Честь — поняття моральної свідомості й категорія етики, що включає в себе моменти усвідомлення індивідом свого суспільного значення й визнання цього значення з боку суспільства”.

  В тій же статті далі є таке:
  “Уявлення про честь у своєму класичному вигляді сформувалось у феодальній моралі, де дотримання кодексу честі було і зовнішньою ознакою приналежності до стану, і способом усвідомлення свого місця в ньому.”

  Ігор Шевцов 6 серпня 2011 Сховати гiлку
  Занимаемся на данный момент не приоритетными вопросами, давайте доведем до конца построение партии!!!

  Сергій Жигінас 6 серпня 2011
  >> давайте доведем до конца построение партии
  А потом посмотрим, что же мы построили.

  #3498

  Потім була пропозиція Малого кодексу: “Малый кодекс меритократа”
  Всем доброго времени суток! Тема моя пронизана идеей объединения части морально-этических норм в меритократическом обществе. Все-таки образование моральных норм заложено больше в детстве, но для всех тех, кто хочет развить в себе ценности меритократии я предлагаю маленькую сводку простых правил. Так же это можно использовать как небольшой агитационно-информационный материал для сомневающихся в наших целях.

  1. Главной ценностью для нас является собеседник и спор, в котором рождается истина.

  Комментарий: каждый человек выносит свой «вердикт» написанному или сказанному и предлагает свое решение. Таким образом мы имеем возможность брать только лучшее и отбрасывать ненужные догмы. О ценности самого человека думаю упоминать не стоит:)

  2. Мы ценим человека за его индивидуальность.

  Комментарий: Индивидуальность – это в первую очередь отличие. Сопоставление индивидуальностей дает отличный результативный продукт.

  3. Все наши решения принимаются открыто и прозрачно – общим голосованием.

  Комментарий: Меритократия пропагандирует прозрачность и открытость и мы как ее представители должны чтить эти истины в решениях, мыслях, разносторонних вопросах.

  4. Мы – это одна сложенная команда, которую объединяют не только общее дело, но и взаимопомощь.

  Комментарий: Я считаю, что в нашем деле должна присутствовать еще и дружба ,то есть сближение интересов как в работе, так и в отдыхе. Это неотъемлемая часть командообразования

  5. Если мы хотим что-то изменить, то мы должны держаться вместе

  Комментарий: В нашей партии собрались люди по интересам, а интерес в основе один: «Изменить жизнь к лучшему!». Пока нас немного, но поддержка, которую мы даем друг другу неоценима. Задумайтесь над этим!

  6. Запрещены оскорбления и унижения, а также беспочвенные обиды.

  Комментарий: Мы должны действовать дипломатично как с другими людьми, так и в своих кругах. Это выработает почтительный тон при общении и повысит репутацию наших представителей.

  7. Человеку, который не оправдал возложенного на него доверия, общее собрание имеет право открыто вынести “квоту недоверия”.

  Комментарий: Считаю это неотъемлемой составляющей меритократического процесса. О прозрачности и открытости писал выше.

  8. Плодотворная работа всей команды – это залог успеха нашего общего дела.

  Комментарий: Каждый член команды обязан делать все возможное для достижения наших общих целей.

  9. Преследуя свои личные цели, каждый должен помнить, зачем и для чего он здесь! Если есть только личные цели и нет общих, то этот человек нам не нужен.

  Комментарий: Каждый кто пришел сюда имеет свои скрытые цели. Не хочу копаться в этом, просто хочу, чтобы каждый человек помнил свою цель здесь. Ну а если забудет, то мы тонко намекнем на его склероз:)

  10. Как качественно новая партия мы должны заботиться о собственной репутации (это должен помнить каждый всегда и везде!)

  Комментарий: Каждый должен следить за собой и быть осторожным как в действиях, так и в словах. Одно лишнее слово может испортить репутацию всей партии и людей в ней!!!

  11. Критикуя человек должен в обязательном порядке предъявить свой план решения данного вопроса. Не обоснованная критика ставит под сомнение компетентность человека, который критикует ту или иную мысль .

  Комментарий: Каждый человеку имеет право свободно выразить свое мнение, но мнение должно быть четким и аргументированным, как в позитивной оценке, так и в негативной.

  Эти правила – то лично мое мнение, которое я выложил в теме для обсуждения. Надеюсь, они будут полезны. Жду дополнений или критики. Спасибо за потраченные вами 5 минут для чтения этой темы.

  С уважением Бочаров Игорь

  #3499

  Худолій Сергій
  Хранитель

  На пропозицію Бочарову була відповідь:

  Сергій Худолій 18 вересня 2011
  Игорь, спасибо. Вопрос: вот эту’ http:///blogpost2567‘ тему читал? Что думаешь по поводу

  “..Що потрібно? Сформулювати потребу, обговорити засіб її задовільнення, ініціювати та отримати схвалення відповідальним партійним органом на розробку документа, створити документ, що буде рішенням партійного органу (зїзду, Голови, політради) затверджений як такий і в повному обсязі прийнятий до відома усіма.
  Хтось з тут присутніх має взяти на себе повну відповідальність за проведення всього циклу у життя. ”

  Кстати, потребность и назначение своего проекта “Малого Кодекса Меритократа” ты упомянул. Сведение воедино морально-этических норм и демонстрация их в ходе информировании-агитации. Согласятся ли с тобой меритократы – увидим в отзывах.

  Попытка озвучить свое видение “unspoken code of rules and behavior” – весьма похвальна. Теперь необходимо довести дело до логического завершения, объединив усилия всех поддержавших эту идею. Почему бы и не Вам, если других пока не нашлось?

  Игорь Бочаров 18 вересня 2011
  Благодарю за ваш коментарий. Я ознакомился с темой, которую вы мне скинули. Считаю свою тему неким дополнением к прошлым темам о моральном совершенствовании меритократов. Эти тезисы должны пройти “испытание на прочность”. Посмотрим как отреагируют господа меритократы. Я не являюсь членом партии и хотел донести, что даже без членского билета, я размышляю об идеях меритократии и стараюсь их совершенствовать. Вот и все. Посмотрим по отзывам

  #3501

  Потім коротка пропозиція Миколи Приходько
  Кодекс здоров’я мерітократа і всіх здорових українців

  Суббота, 06:42, 29/01/11
  Доброго ранку шановна громадо!Пропоную до кодексу мерітократа (я чув, він вже формується! 😉 ) додати такі вимоги

  Мерітократ має вести здоровий спосіб життя, що виключає із його вжитку такі речі, як:

  1) алкоголь;

  2) тютюн ;

  3) та інші наркотики.

  Тоді ми власним прикладом будемо показувати, як можна жити здоровими щасливими!

  Вважаю досвід Норвегії, де на роботу беруть в держслубу тільки людей, які задовільняють цим вимогам.

  Всього лише через кілька років ми таким чином зможемо досить швидко і ефективно оздоровити свою країну.

  Що скажете?

  #3575

  Готовий обговорювати втелефонному режимі

  #3634

  Кодекс чести в моём понимании нам нужен чтобы собрать команду для партии, которая будет работать во благо человеку и во Славу Бога. Если кого то пугает последняя фраза то это моя позиция, без которой если хотите ни чего у нас не получится (почитайте Суворова). Если большинство с этим согласно то можем начать работу. Большинство для меня будет означать старт и я в ближайшее время выставлю свой вариант.

  #3664

  admin
  Хранитель
  Чи підтримуєте ви розробку "Кодексу мерітократа" ?1. Так
  2. Ні
  3. Не певен

  • Відповідь змінена 3 роки/ів, 3 міс. тому користувачем  admin.
  • Відповідь змінена 3 роки/ів, 3 міс. тому користувачем  admin.
 • Автор
  Записи
 • #3496

  Нейландт Геннадій
  Учасник
  • Offline

  Початок розробки 2011 рік. Цитата:
  Основу цього тексту написано Андрієм Бондаренко, але текст, з моєї точки зору, достатньо актуальний, та НЕОБХІДНИЙ для кожного, хто приєднується до партії поділяючи саме мерітократичну ідеологію. Наприклад для мене це не просто важливі питання, “з КИМ будувати?”, ЯК? на ЯКИХ принципах і засадах? і ЯКИМИ методами? а це базові питання співпраці в ідеологічній партії. А я сподіваюсь, що саме таку партію будують ті хто приходить під її знамена, а точніше на цей сайт.

  Отже, пропоную наступні пункти для створення КОДЕКСУ ЧЕСТІ МЕРІТОКРАТА.

  – Мерітократ завжди поважає думку іншої людини і не намагається довести свою правоту, через особисті образи, чи приниження опонента.

  – Мерітократ у дискусії не висловлює критики, якщо не знає, як можна оххарактеризувати, чи вирішити питання, що є предметом дискусії.

  – Понад усе мерітократ ставить суспільний прогрес – як в соціально-економічній, так і в культурній сферах. В тому числі понад власні матеріальні інтереси.

  – Навіть у бізнесі мерітократ намагається творити на благо суспільства, і ніколи не на шкоду суспільству.

  – В людині мерітократ найбільше цінує її здібності, вміння і знання, що могли би служити на користь суспільному прогресу.

  – У кар’єрі мерітократ завжди готовий поступитися місцем більш компетентній людині, власна кар’єра в суперечливих моментах підпорядковується.

  – При прийнятті рішень мерітократ спирається на досвід фахівців відповідної галузі та усталені норми, власне бачення в суперечливих моментах підпорядковується.

  – Інновації завжди цікавлять мерітократа для пошуку нових ефективних рішень, хоча відрізненість не є самоціллю. Метою може бути розвиток і прогрес суспільства в результаті запровадження інновацій в цілому.

  – Минуле, окрім іншого, цікавить меритократа на предмет вивчення успіхів і помилок, що допоможе збудувати модель майбутнього.

  – Мистецтво, окрім іншого, приваблює меритократа можливістю духовно збагачувати людину.

  – Меритократи сповідують різні релігії, мають різне громадянство і національну приналежність, а також говорять різними мовами, що час від часу призводить до протиріч між ними. На відміну від тоталітарних систем, де протиріччя розв’язуються застосуваням сили, або демократичних, де протиріччя розв’язуються тиском більшості, меритократи прагнуть розв’язати протиріччя через консенсус, а в релігійних питаннях уникають особистих образ і суперечок.

  _____

  Прошу доповнювати, та критикувати.

  #3497

  admin
  Хранитель
  • Offline

  Ось такі коментарі були до тексту Світлани Тараненко:
  Сергій Жигінас 4 серпня 2011
  З усім згоден, крім цього:

  >> Мерітократ у дискусії не висловлює критики, якщо не знає, як можна охарактеризувати, чи вирішити питання, що є предметом дискусії.

  Якщо вже й говорити про критику, я б запропонував:

  Мерітократ завжди вказує на те, що може завдати шкоди суспільству, навіть коли не знає, як цьому запобігти. Але критика ніколи не направляється на носія ідеї.

  Світлана Тараненко 4 серпня 2011
  згодна, та додала б, продовжила … не на носія ідеї, а на дію, чи думку яку критикує.

  Алексей Мась 4 серпня 2011
  Да, где-то верно.

  Алексей Мась 4 серпня 2011
  – Мерітократ у дискусії не висловлює критики, якщо не знає, як можна оххарактеризувати, чи вирішити питання, що є предметом дискусії.

  Переформулировал бы на :
  – Мерітократ у дискусії не висловлює критики, якщо критика не має за мету позитивни зміни.

  —–

  Прошу доповнювати, та критикувати.
  :))

  Сергій Худолій 4 серпня 2011 Сховати гiлку
  І начебто все вірно та влучно, а ось як цільний документ (КОДЕКС!) то як на мене справляє враження добірки насмиканих безсистемно цитат. Начебто похапцем схопили потік свідомості та все що проявилося – закарбували у речення. “Що бачу – те й співаю”.
  Навіть назва викликає питання, чому саме так – КОДЕКС ЧЕСТІ. Що малося на увазі автором думки? Честь (ВІКІ) – комплексне етичне і соціальне поняття, пов’язане з оцінкою таких якостей індивіда, як вірність, справедливість, правдивість, благородство, гідність.
  Можливо МОРАЛЬНИЙ КОДЕКС – більш відповідна назва, що є систематизованою сукупністю норм і зразків поведінки людей певної спільноти.
  Є кодекс поведінки. Та й взагалі, слово кодекс також має певне забарвлення.
  От і питання в мене виникають. Чому КОДЕКС? Чому ЧЕСТІ? Чому така важлива справа (ідентифікація членів мерітократичної команди) з самого початку концептуально закріплена автором думки, як вже визначений документ. Потрібно ідентифікувати мерітократів – давайте обговорювати яким чином це робити. В який спосіб, якими документами. І так крок за кроком виходити на назву та опис, а вже потім систематизований зміст.
  Що маємо наразі? Перший емоційний пост, який підхоплений іншою емоційною думкою, що наприкінці закінчиться черговим архівним записом (текстом).
  Що потрібно? Сформулювати потребу, обговорити засіб її задовільнення, ініціювати та отримати схвалення відповідальним партійним органом на розробку документа, створити документ, що буде рішенням партійного органу (зїзду, Голови, політради) затверджений як такий і в повному обсязі прийнятий до відома усіма.
  Хтось з тут присутніх має взяти на себе повну відповідальність за проведення всього циклу у життя. Щоби не було – “мое дело прокукарекать, а ваше дело – довести вопрос до совершенства и придать ему глубину” (С)

  Світлана Тараненко 4 серпня 2011
  Честь

  Kомпетентність

  Cлужіння

  не тут на сайті написано?

  Можна я не буду коментувати Вашу точку зору на процес і прийняття рішення про дукументи, бо так яскраво було помітити видалення Ваших “рекомендацій” у себе в профілі.
  І ще, якщо у Вас є доступ до кнопки модерації, хто сьогодні видалив моє фото з профіля? Буду вдячна, якщо дізнаєтесь.
  Сайт, це коллективний мозковий центр, і коллективна робота, чи я помиляюсь?
  Я висловила свої пропозиції, і вважаю таких документ необхідним, не тільки правила поведінки, а саме такий документ. Доповнюйте, якщо Вас щось не влаштовує.

  Сергій Худолій 4 серпня 2011
  Можна. Не знаю, зробіть запит Стрижко Галині.

  Ігор Шевцов 5 серпня 2011
  Підтримую Сергія!

  Сергій Жигінас 5 серпня 2011
  Игорь! В чем? В первом комментарии Сергея я насчитал 6 достаточно независимых мыслей. Или Вы просто поддерживаете СЕРГЕЯ, что бы он не говорил? Кстати в Кодексе (будем в этой теме его называть так) есть пункт о том, что обсуждаются (критикуются, поддерживаются) идеи а не их авторы.

  Ігор Шевцов 5 серпня 2011
  Я поддерживаю высказанное Сергеем относительно кодекса. Так же хочу добавить, что “кодекс чести” носит рекомендательный характер, мне интересно будет понаблюдать как будет происходить контроль по его соблюдению…но даже не на этом хочу акцентировать внимание…занимаемся на данный момент не приоритетными вопросами, давайте доведем до конца построение партии!!!

  Сергій Жигінас 6 серпня 2011
  Кодекс чести не носит рекомендательный характер. За нарушение кодекса чести в некоторых сообществах “самураїв, камікадзе, олімпійців, викладачів, лікарів, піратів, мафіозі…” убивают или изгоняют из сообщества.
  А контроль простой, когда все открыто и прозрачно (да еще зафиксировано на сайте).

  >> давайте доведем до конца построение партии
  А потом посмотрим, что же мы построили.

  Сергій Худолій 7 серпня 2011
  От тепер поясніть мені, задля якого авторського задуму до вашого вислову “убивают или изгоняют из сообщества” приаттачене моє прізвище з неповним переліком навіть не відповідних до подальшої думки спільнот з моїм копірайтом?

  Сергій Жигінас 8 серпня 2011
  Сергей! Смотри – там закрываются кавычки. Я привел твою цитату из этого же обсуждения. Если ты хочешь, чтобы я цитировал тебя в другой форме, скажи как – я буду впредь делать это именно так, как тебе нравится.

  Сергій Худолій 8 серпня 2011
  В чем состоял авторский замысел в подаче мысли этим набором слов? С упоминанием меня, убийств и изгнаний в одной строке? Не нужно отводить внимания от сути вопроса. Вы осознано или подсознательно используете эти формы высшего пилотажа манипуляций? И это не в первый раз относительно членов политсовета с изощренной привязкой к ним отрицательных словоформ.

  Сергій Жигінас 8 серпня 2011
  Сергей! Я убрал твою фамилию в цитировании, если ты это так воспринимаешь, и извиняюсь, если тебя невольно огорчил.
  Все это можно было сделать простым телефонным звонком, дабы не было подозрений и обвинений в манипуляциях (обоюдно). Давай будем больше внимания обращать на проблему, а не на форму и личности.
  Предлагаю удалить “разборки”, дабы не засорять тему.

  Ігор Марчук 4 серпня 2011 Сховати гiлку
  Я так думаю, що ми не маємо ще в руках документу, а маємо лише пропозицію для обговорення.
  Взагалі що таке кодекс по суті це збірка законів які повністтю описують певну сферу, в нашому випадку внутрішеій партійний стан.
  І взагалі немає різниці чи то буде називатись
  кодекс честі, чи моральний кодекс головне щоби ми розуміли всі одне й те саме.
  Коли прості правила стабть принципом поведінки то прописання цих принципів власне і є законом і відповідно збірка законів є кодексом.
  А чому кодекс честі, то тільки честь людини відповідає за його слова.
  “Пацан сказал – пацан сделал” а если не сделал как сказал – ответь.
  Якщо є зацікавленність то я можу викласти кодекс честі у моїй фірмі, або Вінницького клубу підприємців, просто вони в іншому компютері.
  Якщо когось зацікавить я викладу уже готовий і робочий документ.

  Світлана Тараненко 4 серпня 2011
  Ви мене дуже правильно зрозуміли. Саме первинні пропозиції. Може трохи перероблю сам пост, щоб було це зрозуміло одразу.
  За “уже готовий і робочий документ” буду вдячна. Так спільними зусиллями ми зробимо той найкращий документ, який нам потрібен. Саме колективно.

  Ігор Марчук 7 серпня 2011
  Світлано, я вам відправляв свій варіант кодексу клубу, Ви його отримали?
  Бо я не отримав відповідь.

  Сергій Худолій 4 серпня 2011
  Вже готових документів з кодексом честі для лицарів, масонів, хаббардістів-саєнтологів, байкерів, кадетів, самураїв, камікадзе, олімпійців, викладачів, лікарів, піратів, мафіозі, підприємців, козаків, студентів, податківців, військовослужбовців, міліціонерів, студентів і прочая, прочая – ПРОСТО БЕЗЛІЧ. Навіть китайським чиновникам написали окремий “анті-корупційний кодекс честі” (http://nastroenie.com.ua/news/8659.html)
  Але брати чужі тексти без нашої грунтовної розмови, без обмірковування своїх потреб та бачення, без шліфування кожного пункту та співпадіння з іншими вже пропрацьованими документами МПУ – буде помилкою. Звичайно, ми можемо подивитися на зразки всіх кодексів честі чи етичних правил, чи командного кодексу, чи моральних заповідей, тощо для усвідомлення різних підходів у формулюванні неформалізованної (чи формалізованної) командної етики та культури стосунків в середині команди.
  Погоджуюсь з Ігорем, що автору бажано чіткіше сформулювати, що саме вона бачить за своєю назвою: вимоги або побажання, правила або умови, всередині команди або й назовні, формалізоване або загальне, повязане з іншими подібними документами-ритуалами та атрибутикою (деклараціями, клятвами, присягами, обетами, урочистими обіцянками, посвяченнями…/,тобто як складова частина комплексу ідеологічного гуртування-виховання, таке інше. Тобто, автор має взяти до уваги наші побажання чіткіше висловити (описати) ЩО САМЕ має бути ЗМІСТОМ запропонованого документу.

  Світлана Тараненко 4 серпня 2011
  Вы видели такой кодекс на сайте МПУ? Я нет. Хотя думаю он будет очень полезен.
  Заговорить можно, что угодно, а начать формирование коллективных мыслей в стройную структуру мне лично ближе.

  Сергій Худолій 5 серпня 2011
  Нет, такого не видел. Как и тысячи других возможных подобных творений. Что имеется в виду под “такой кодекс”, сформулируйте, ЧТО ИМЕННО будет его содержанием (декларации, требования, пожелания, процедурные фильтры, общие принципы, правила, рекомендации, что либо другое)?
  Заговаривать не нужно. Вы инициатор, вы и берите ответственность за доведения дела до конца. А синергия и коллективная работа – это самое главное, что я пытаюсь инициировать в нашей деятельности. Особенно выделю слово РАБОТА.

  Кирило Юхно 5 серпня 2011 Сховати гiлку
  Идея – классная! В конце концов, она полезна тем, что у нас (меритократов) должна быть своя фишка, своя идентификация. И для ответов на вопросы, типа, чем вы отличаетесь от других, в чем ваше качество, – этот кодекс, или свод правил, или назовем как захотим – очень пригодится. Давайте создадим группу, я тоже готов войти и в деталях проработать вопрос, и определим сроки для подачи предложений. Затем предложим органам управления партии (Политсовету или съезду) для утверждения.

  Сергій Худолій 5 серпня 2011
  Рад конкретному предложению. Инициируйте создание группы. Приглашайте готовых развивать идентификационный свод требований в законченный документ с избранным вами названием.
  Відповісти Цитувати Редагувати Видалити

  Світлана Тараненко 5 серпня 2011
  О том, что для наработки одного документа нужна целая группа, я даже не подумала, у меня как-то более проще процесс представлялся.
  И думаю, что голосовать надо всем членам партии, не знаю, как это работает тут на сайте, но в группе “МПУ”‘ http://www.facebook.com/groups/127056250719891/‘ я четко понимаю как это сделать.

  Сергей Галайда 5 серпня 2011
  Зачем нужен Кодекс чести?

  “Если правил нет, то люди придумывают собственные. Иногда серьёзные столкновения в сфере финансов, бизнеса и общения – результат того, что люди играют по разным правилам.

  А удивительных результатов добиваются люди с похожими убеждениями, объединённые невидимой нитью, чтобы достичь своей вершины. Нужно лишь окружить себя людьми, готовыми подписаться под вашим сводом правил.

  Иногда самый лёгкий способ избежать растерянности и противоречий внутри группы людей – убедиться, что все играют по одним и тем же правилам. Кодекс чести – это ценности команды, воспитывающие всех людей, в эту команду входящих.

  Недостаточно иметь ценности, они есть у всех. Главное – знать, как заставить их «работать», как сделать так, чтобы ценности команды стали нормой жизни каждого работника”…
  Сергей-ТОС

  Сергей Галайда 5 серпня 2011
  Зачем нужен Кодекс чести?
  “Создавая команду-победителя в бизнесе, в семье или в группе людей, учитывайте разницу между понятиями «хорошая» и «лучшая для меня». Есть некая магическая сила, которая неожиданно проявляется в моменты высшего напряжения, когда преграды кажутся непреодолимыми.
  Эта магическая сила – Кодекс чести.
  Им пропитано каждое звено команды, каждое правило, действие, каждый удар сердца.
  Именно он определяет, кто вы есть и по каким принципам живёте…”
  Сергей-ТОС

  Святослав Стеценко 5 серпня 2011 Сховати гiлку
  Мабуть, не “кодекс честі”, а щось інше. “Честь” це те, що вище за життя. Вище за честь лише Батьківщина (віра, монарх – виберіть пріоритет самі). Чи багато тих, хто за поняття “мерітократія” готовий забрати чуже життя і віддати власне? Не впевнений. В цілому речі написані правильні, але це щось інше.

  Світлана Тараненко 5 серпня 2011
  Я керувалась тим, що мерітократи які собі за основні визначення ставлять “Честь

  Kомпетентність

  Cлужіння”
  можуть мати не просто чітке визначення цих понять, а й чіткі пояснення особистого відношення і застосування цих визначень.

  Святослав Стеценко 5 серпня 2011
  Так, і не просто можуть, а повинні.

  Андрій Бондаренко 5 серпня 2011
  Дякую, що мене згадали, мій оригінал тут -‘ http://meritokrat.org/blogpost2439‘ Щоправда я писав його лише як своє власне бачення, але думка однопартійців для мене в будь-якому випадку актуальна, так що ще раз дякую, що підняли тему.

  Я не зовсім згоден з першою доданою тезою – “завжди поважає думку іншої людини”. Рідко, але все-таки трапляються думки, які я не поважаю. Ось приклад такої думки: “в Україні живе два етноси: галичани і жителі Великої України” (Д. Табачник). Не бачу підстав поважати. Або ще така: “украинский язык – не самостоятельный язык, а диалект” (А. Вассерман). Теж не бачу підстав поважати. Так що мабуть не завжди.

  Другий я би формулював у дусі Вікіпедійного “ВП:НО” – меритократи обговорюють питання, а не своїх опонентів. Хоча це можна по різному висловити, я згоден і з варіантами вище.

  Зайнятно, що об’єктом дискусії став не стільки зміст, скільки статус “кодексу”. Власне чому я назвав своє невеличке есе “портретом” – тому що на мій погляд цей звід є не стільки обов’язком меритократа, скільки невід’ємною рисою його характеру.

  Андрій Бондаренко 5 серпня 2011
  Оскільки вище згадували Вікіпедію, мушу навести точні цитати зі статті “честь”:

  “Честь — поняття моральної свідомості й категорія етики, що включає в себе моменти усвідомлення індивідом свого суспільного значення й визнання цього значення з боку суспільства”.

  В тій же статті далі є таке:
  “Уявлення про честь у своєму класичному вигляді сформувалось у феодальній моралі, де дотримання кодексу честі було і зовнішньою ознакою приналежності до стану, і способом усвідомлення свого місця в ньому.”

  Ігор Шевцов 6 серпня 2011 Сховати гiлку
  Занимаемся на данный момент не приоритетными вопросами, давайте доведем до конца построение партии!!!

  Сергій Жигінас 6 серпня 2011
  >> давайте доведем до конца построение партии
  А потом посмотрим, что же мы построили.

  #3498

  Нейландт Геннадій
  Учасник
  • Offline

  Потім була пропозиція Малого кодексу: “Малый кодекс меритократа”
  Всем доброго времени суток! Тема моя пронизана идеей объединения части морально-этических норм в меритократическом обществе. Все-таки образование моральных норм заложено больше в детстве, но для всех тех, кто хочет развить в себе ценности меритократии я предлагаю маленькую сводку простых правил. Так же это можно использовать как небольшой агитационно-информационный материал для сомневающихся в наших целях.

  1. Главной ценностью для нас является собеседник и спор, в котором рождается истина.

  Комментарий: каждый человек выносит свой «вердикт» написанному или сказанному и предлагает свое решение. Таким образом мы имеем возможность брать только лучшее и отбрасывать ненужные догмы. О ценности самого человека думаю упоминать не стоит:)

  2. Мы ценим человека за его индивидуальность.

  Комментарий: Индивидуальность – это в первую очередь отличие. Сопоставление индивидуальностей дает отличный результативный продукт.

  3. Все наши решения принимаются открыто и прозрачно – общим голосованием.

  Комментарий: Меритократия пропагандирует прозрачность и открытость и мы как ее представители должны чтить эти истины в решениях, мыслях, разносторонних вопросах.

  4. Мы – это одна сложенная команда, которую объединяют не только общее дело, но и взаимопомощь.

  Комментарий: Я считаю, что в нашем деле должна присутствовать еще и дружба ,то есть сближение интересов как в работе, так и в отдыхе. Это неотъемлемая часть командообразования

  5. Если мы хотим что-то изменить, то мы должны держаться вместе

  Комментарий: В нашей партии собрались люди по интересам, а интерес в основе один: «Изменить жизнь к лучшему!». Пока нас немного, но поддержка, которую мы даем друг другу неоценима. Задумайтесь над этим!

  6. Запрещены оскорбления и унижения, а также беспочвенные обиды.

  Комментарий: Мы должны действовать дипломатично как с другими людьми, так и в своих кругах. Это выработает почтительный тон при общении и повысит репутацию наших представителей.

  7. Человеку, который не оправдал возложенного на него доверия, общее собрание имеет право открыто вынести “квоту недоверия”.

  Комментарий: Считаю это неотъемлемой составляющей меритократического процесса. О прозрачности и открытости писал выше.

  8. Плодотворная работа всей команды – это залог успеха нашего общего дела.

  Комментарий: Каждый член команды обязан делать все возможное для достижения наших общих целей.

  9. Преследуя свои личные цели, каждый должен помнить, зачем и для чего он здесь! Если есть только личные цели и нет общих, то этот человек нам не нужен.

  Комментарий: Каждый кто пришел сюда имеет свои скрытые цели. Не хочу копаться в этом, просто хочу, чтобы каждый человек помнил свою цель здесь. Ну а если забудет, то мы тонко намекнем на его склероз:)

  10. Как качественно новая партия мы должны заботиться о собственной репутации (это должен помнить каждый всегда и везде!)

  Комментарий: Каждый должен следить за собой и быть осторожным как в действиях, так и в словах. Одно лишнее слово может испортить репутацию всей партии и людей в ней!!!

  11. Критикуя человек должен в обязательном порядке предъявить свой план решения данного вопроса. Не обоснованная критика ставит под сомнение компетентность человека, который критикует ту или иную мысль .

  Комментарий: Каждый человеку имеет право свободно выразить свое мнение, но мнение должно быть четким и аргументированным, как в позитивной оценке, так и в негативной.

  Эти правила – то лично мое мнение, которое я выложил в теме для обсуждения. Надеюсь, они будут полезны. Жду дополнений или критики. Спасибо за потраченные вами 5 минут для чтения этой темы.

  С уважением Бочаров Игорь

  #3499

  Худолій Сергій
  Хранитель
  • Offline

  На пропозицію Бочарову була відповідь:

  Сергій Худолій 18 вересня 2011
  Игорь, спасибо. Вопрос: вот эту’ http:///blogpost2567‘ тему читал? Что думаешь по поводу

  “..Що потрібно? Сформулювати потребу, обговорити засіб її задовільнення, ініціювати та отримати схвалення відповідальним партійним органом на розробку документа, створити документ, що буде рішенням партійного органу (зїзду, Голови, політради) затверджений як такий і в повному обсязі прийнятий до відома усіма.
  Хтось з тут присутніх має взяти на себе повну відповідальність за проведення всього циклу у життя. ”

  Кстати, потребность и назначение своего проекта “Малого Кодекса Меритократа” ты упомянул. Сведение воедино морально-этических норм и демонстрация их в ходе информировании-агитации. Согласятся ли с тобой меритократы – увидим в отзывах.

  Попытка озвучить свое видение “unspoken code of rules and behavior” – весьма похвальна. Теперь необходимо довести дело до логического завершения, объединив усилия всех поддержавших эту идею. Почему бы и не Вам, если других пока не нашлось?

  Игорь Бочаров 18 вересня 2011
  Благодарю за ваш коментарий. Я ознакомился с темой, которую вы мне скинули. Считаю свою тему неким дополнением к прошлым темам о моральном совершенствовании меритократов. Эти тезисы должны пройти “испытание на прочность”. Посмотрим как отреагируют господа меритократы. Я не являюсь членом партии и хотел донести, что даже без членского билета, я размышляю об идеях меритократии и стараюсь их совершенствовать. Вот и все. Посмотрим по отзывам

  #3501

  Нейландт Геннадій
  Учасник
  • Offline

  Потім коротка пропозиція Миколи Приходько
  Кодекс здоров’я мерітократа і всіх здорових українців

  Суббота, 06:42, 29/01/11
  Доброго ранку шановна громадо!Пропоную до кодексу мерітократа (я чув, він вже формується! 😉 ) додати такі вимоги

  Мерітократ має вести здоровий спосіб життя, що виключає із його вжитку такі речі, як:

  1) алкоголь;

  2) тютюн ;

  3) та інші наркотики.

  Тоді ми власним прикладом будемо показувати, як можна жити здоровими щасливими!

  Вважаю досвід Норвегії, де на роботу беруть в держслубу тільки людей, які задовільняють цим вимогам.

  Всього лише через кілька років ми таким чином зможемо досить швидко і ефективно оздоровити свою країну.

  Що скажете?

  #3575

  Коннов Сергій
  Учасник
  • Offline

  Готовий обговорювати втелефонному режимі

  #3634

  Нейландт Геннадій
  Учасник
  • Offline

  Кодекс чести в моём понимании нам нужен чтобы собрать команду для партии, которая будет работать во благо человеку и во Славу Бога. Если кого то пугает последняя фраза то это моя позиция, без которой если хотите ни чего у нас не получится (почитайте Суворова). Если большинство с этим согласно то можем начать работу. Большинство для меня будет означать старт и я в ближайшее время выставлю свой вариант.

  #3664

  admin
  Хранитель
  • Offline
  Чи підтримуєте ви розробку "Кодексу мерітократа" ?1. Так
  2. Ні
  3. Не певен

  • Відповідь змінена 3 роки/ів, 3 міс. тому користувачем  admin.
  • Відповідь змінена 3 роки/ів, 3 міс. тому користувачем  admin.
Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .