Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

Політична система – Україна. Завдання мерітократів.

Домашня сторінка Форуми Мерітократичні дискусії Політична система – Україна. Завдання мерітократів.

Тема містить 4 відповіді, має 3 учасника, і змінена  Бочкор Геннадій 6 роки/ів, 5 міс. тому.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Автор
    Записи
  • #3677

    Пропоную провести дискусію, в ході якої зясуємо, що таке політична система та як
    задається траєкторія її руху.
    Запрошую до дискусії.

    • Тема змінена 6 роки/ів, 5 міс. тому користувачем  admin.
    #3678

    Худолій Сергій
    Хранитель

    Хочу подякувати за ініціативу та бажання розширити розуміння одного з важливих стовпів держави. Але ж дійсно, бажання отримати у владі достойних людей без розуміння існуючих механізмів влади та її формування, залишиться лише мрією. Сподіваюсь, що нам вдасться залучити до обговорення певне коло людей. Для цього потрібно їх сповістити, та надати можливість повноцінної участі в дискусії.

    #3739

    Прошу автора дискусії висловити власне формулювання, що таке політична система. Цікаво яку політичну систему він бачить в Україні. Яку траєторію руху бачить автор. Моя траєкторія руху наступна. Сначало можно попробовать изменить страну за 70 дней. Этого периода может быть мало , хотя попробовать можно, но если не изменить за 700 дней – то уже 800 дней некто не даст. В первую очередь”демократии” вокруг… и у ястребов ждущих ТРУПА страны 800 дней, не говоря о 15-20 годах, период достаточный чтобы опомнится и не допустить процветания в центре Европы да и здоровья может не хватить. Думаю и уверен, что только молноиностность и решительность способны обеспечить результат. 100 лет назад, в 1917– почта, телефон, телеграф, в 2017 суды, закрытие границ, отставка, аресты. День первый разогнать суды (кроме верховного, он вроде формировался через конкурс) (если судов не будет 1-3 месяца хуже не будет точно). За 1-3 месяца сформировать из выпустников отличников юрфаков новые суды (отбор на должность судьи по одному критерию – диплом с отличием или без 3-ек). Сново день первый, закрыть границы, чтобы не одна сволочь и не одна копейка из страны не ушла. Ночь первая в отставку кабмин, губернаторов, начальников полиции, прокуратур, налоговых , пограничников, таможень ВСЕХ начальников всех ведомств. После увольнения руководят ведомствами замы. ВР предложить принять закон про выборы, без залога, без проходного барера, с механихмом отзыва депутатов. Нет – роспуск и арест всех как врагов народа или взрыв здания со всеми депутатами. День 2й -100й, аресты – каждый вор должен сидеть в тюрме!!!!!!!! Одновременно с формированием судов начать аресты . арестовать весь кабмин, губернаторов, земельников и т. д. Украина богатейшая страна. У нас в забытом Богом С-Будском районе земли распахано на 40% больше чем когда либо пахалось. Я молчу о полтавских чернозёмах. Прыбыля исчесляются сотнями милионов и не идут в бюджет. Не надо нам кредитов мы сами смогли б кредитовать кого угодно. Саудавская Аравия отдыхает.

    #3740

    Худолій Сергій
    Хранитель

    Цікаво, що програми з кількістю днів, сьогодні використовує РУх Нових Сил. Тут подробиці

    Витяг звідти:
    1week“…В первую сессионную неделю Рада должна будет принять реформу политической системы, а также создать необходимое антикоррупционное законодательство. Для первого — принять закон, позволяющий объявить импичмент Президенту, а также изменения в закон о выборах. Сейчас парламент избирается по смешанной пропорционально-мажоритарной системе.
    Для того чтобы на выборах конкуренция была между идеями и программами, необходимо, по мнению Саакашвили, запретить олигархам владеть телеканалами, а для того чтобы снизить привлекательность мандата для них — снять депутатскую неприкосновенность и ввести процедуру отзыва депутатов.
    Чтобы нанести «сокрушительный удар по коррупции», согласно программе экс-президента Грузии, необходимо следующее: во-первых, создать специальные антикоррупционные суды. Это позволит объективно рассматривать случаи коррупции чиновников. Во-вторых, отменить право внесения залога для подозреваемых в коррупции. В-третьих, тем должностным лицам, которые дадут показания на более высокопоставленных чиновников, наказание должно быть смягчено. И в-четвертых, бизнес должен получить иммунитет от любых форм давления со стороны СБУ, прокуратуры или полиции.”

    2week“Вторую сессионную неделю необходимо посвятить закону об экономической свободе и сокращению государственного аппарата
    2week…предполагается сокращение функций исполнительной власти, роспуск областных и районных государственных администраций, полное обновление штата чиновников и повышение зарплаты госслужащим, отобранным по новым правилам.”

    3weekТретью сессионную неделю депутаты должны посвятить уничтожению монополий, налоговой и таможенной реформам.
    3week

    4weekЧетвертая сессионная неделя должна быть посвящена достижению мира, а также инфраструктурным вопросам.
    4week

    5weekНа этой 5-й неделе депутаты должны заниматься образовательной и медицинской реформой….”
    5week

    ОТЖЕ, щоби реформувати (змінювати форму, надавати іншу форму) ЩОСЬ. Потрібно сформулювати – що саме воно з себе уявляє. Автор обговорення збирається донести своє бачення – отже очікуємо на його формулювання.

    #3763

    Вдячний за підтримку дискусії.

    Отже моє розуміння політичної системи наступне – це система, структурними елементами якої являються: свідомість, норми, відносини і організація.

    Усвідомлення механізмів взаємозв’язків та взаємовпливів, між елементами системи дає можливість ефективно управляти її станом та коригувати траєкторію її руху.

    Тому відповідь на питання, що таке політична система, лежить в площині розуміння, що собою являють елементи системи, який механізм взаємовпливів між її елементами, їх вплив на стан системи і траєкторію її руху.  

    Пропоную спочатку розглянути свідомість, як один з елементів політичної системи. Чому свідомість, а не політичну свідомість? Та тому, що політична свідомість є лише частиною свідомості. Необхідно розглядати носіїв свідомості всіх вікових груп, а не тільки наділених владними повноваженнями (громадяни (вибори, референдуми і т.д.), особи на які покладено функції держави і т.д.).

    Свідомість і її формування розглядаються, як психічний простір та порджена ним культура.

    Тому говоримо про психологію в якій розрізняють:

    1. Стійку частину психології до якої відносяться:

    – установки (емоції, вірування, поведінковий (готовність до дії (в т.ч. прийняття рішення))– це схильність реагувати певним чином на певний стимул;

    – стереотипи – це стандартизований образ щодо об’єкта;

    – психологічні типи особистості;

    – типи мислення (спосіб використання індивідом інформації для отримання певних висновків) :

    а) послідовно – ситуаційне – розглядає реальність як перебіг подій, що розгортаються в певній послідовності та узгодженості;

    б) лінійне – події розгортаються не самі по собі, вони взаємопов’язані;

    в) систематизоване – розглядає аналітично, системно взаємини між суб’єктами як вертикально так і горизонтально.

    2. Рухому частину психології (динамічно реагує на перебіг політичних подій) до якої відносять:

    – відчуття – безпосередні переживання;

    – почуття – більш-менш стійке емоційне ставлення;

    – масові настрої – однорідна для достатньо великої кількості людей сигнальна реакція, що відображає їхню задоволеність спільними, соціальними умовами життя та суб’єктивну оцінку можливості реалізації їхніх соціальна претензій.

    Щодо культури то у широкому розумінні – це сукупність духовних і матеріальних осягнень людства, накопичених за його історію.

    У вузькому значенні – це певна сума духовних і матеріальних здобутків якоїсь суспільної групи, що передається наступнім поколінням.

    Тобто КУЛЬТУРА – це система відносин водночас процес творення та відтворення її складових елементів у ряді поколінь, які змінюють одне одного.

    Складові елементи культури: мова; наука; мистецтво; ремесла (професії); здобутки матеріального виробництва.

    Одною з головних цілей культури це забезпечення біологічного виживання її творця.

    Вибачаюсь це можливо було не так цікаво, але нам необхідно синхронізувати розуміння, що свідомість має два рівні психічних реакцій на зовнішні впливи, а саме стійку та рухому частину. Зміна стійкої частини психіки відбувається через зміну її рухомої складової відповідно до моделі поведінкового процесу:

    цінності – потреби – інтереси – відносини – думки – дії

    Якщо зміна рухомої складової психіки відбувається впродовж декількох місяців то стійкої частини не менше 5-8 років. Терміни залежать від психофізичних властивостей, способу мислення та застосованих технологій впливу.

    Культура забезпечує формування цінностей (елемент стійкої складової психіки), які являються регулятором потреб, а відповідно визначають почуття до чогось. В той же час почуття  включають поведінковий механізм, який продукує дії носія свідомості.

    Саме дії носія свідомості впливають на стан політичної системи та траєкторію її руху.

    Отже процес синхронізації почуттів на якусь інформацію (інформація це те що розуміється, виробляє інформацію) і являється управлінням щодо стану та траєкторії руху політичної системи.

    Продовження буде.
    Що цікавого, а що необхідно уточнити.
    Мною лише узагальнено вже існуючи інформацію.

  • Автор
    Записи
  • #3677

    Бочкор Геннадій
    Учасник
    • Offline

    Пропоную провести дискусію, в ході якої зясуємо, що таке політична система та як
    задається траєкторія її руху.
    Запрошую до дискусії.

    • Тема змінена 6 роки/ів, 5 міс. тому користувачем  admin.
    #3678

    Худолій Сергій
    Хранитель
    • Offline

    Хочу подякувати за ініціативу та бажання розширити розуміння одного з важливих стовпів держави. Але ж дійсно, бажання отримати у владі достойних людей без розуміння існуючих механізмів влади та її формування, залишиться лише мрією. Сподіваюсь, що нам вдасться залучити до обговорення певне коло людей. Для цього потрібно їх сповістити, та надати можливість повноцінної участі в дискусії.

    #3739

    Кубраков Сергій
    Учасник
    • Offline

    Прошу автора дискусії висловити власне формулювання, що таке політична система. Цікаво яку політичну систему він бачить в Україні. Яку траєторію руху бачить автор. Моя траєкторія руху наступна. Сначало можно попробовать изменить страну за 70 дней. Этого периода может быть мало , хотя попробовать можно, но если не изменить за 700 дней – то уже 800 дней некто не даст. В первую очередь”демократии” вокруг… и у ястребов ждущих ТРУПА страны 800 дней, не говоря о 15-20 годах, период достаточный чтобы опомнится и не допустить процветания в центре Европы да и здоровья может не хватить. Думаю и уверен, что только молноиностность и решительность способны обеспечить результат. 100 лет назад, в 1917– почта, телефон, телеграф, в 2017 суды, закрытие границ, отставка, аресты. День первый разогнать суды (кроме верховного, он вроде формировался через конкурс) (если судов не будет 1-3 месяца хуже не будет точно). За 1-3 месяца сформировать из выпустников отличников юрфаков новые суды (отбор на должность судьи по одному критерию – диплом с отличием или без 3-ек). Сново день первый, закрыть границы, чтобы не одна сволочь и не одна копейка из страны не ушла. Ночь первая в отставку кабмин, губернаторов, начальников полиции, прокуратур, налоговых , пограничников, таможень ВСЕХ начальников всех ведомств. После увольнения руководят ведомствами замы. ВР предложить принять закон про выборы, без залога, без проходного барера, с механихмом отзыва депутатов. Нет – роспуск и арест всех как врагов народа или взрыв здания со всеми депутатами. День 2й -100й, аресты – каждый вор должен сидеть в тюрме!!!!!!!! Одновременно с формированием судов начать аресты . арестовать весь кабмин, губернаторов, земельников и т. д. Украина богатейшая страна. У нас в забытом Богом С-Будском районе земли распахано на 40% больше чем когда либо пахалось. Я молчу о полтавских чернозёмах. Прыбыля исчесляются сотнями милионов и не идут в бюджет. Не надо нам кредитов мы сами смогли б кредитовать кого угодно. Саудавская Аравия отдыхает.

    #3740

    Худолій Сергій
    Хранитель
    • Offline

    Цікаво, що програми з кількістю днів, сьогодні використовує РУх Нових Сил. Тут подробиці

    Витяг звідти:
    1week“…В первую сессионную неделю Рада должна будет принять реформу политической системы, а также создать необходимое антикоррупционное законодательство. Для первого — принять закон, позволяющий объявить импичмент Президенту, а также изменения в закон о выборах. Сейчас парламент избирается по смешанной пропорционально-мажоритарной системе.
    Для того чтобы на выборах конкуренция была между идеями и программами, необходимо, по мнению Саакашвили, запретить олигархам владеть телеканалами, а для того чтобы снизить привлекательность мандата для них — снять депутатскую неприкосновенность и ввести процедуру отзыва депутатов.
    Чтобы нанести «сокрушительный удар по коррупции», согласно программе экс-президента Грузии, необходимо следующее: во-первых, создать специальные антикоррупционные суды. Это позволит объективно рассматривать случаи коррупции чиновников. Во-вторых, отменить право внесения залога для подозреваемых в коррупции. В-третьих, тем должностным лицам, которые дадут показания на более высокопоставленных чиновников, наказание должно быть смягчено. И в-четвертых, бизнес должен получить иммунитет от любых форм давления со стороны СБУ, прокуратуры или полиции.”

    2week“Вторую сессионную неделю необходимо посвятить закону об экономической свободе и сокращению государственного аппарата
    2week…предполагается сокращение функций исполнительной власти, роспуск областных и районных государственных администраций, полное обновление штата чиновников и повышение зарплаты госслужащим, отобранным по новым правилам.”

    3weekТретью сессионную неделю депутаты должны посвятить уничтожению монополий, налоговой и таможенной реформам.
    3week

    4weekЧетвертая сессионная неделя должна быть посвящена достижению мира, а также инфраструктурным вопросам.
    4week

    5weekНа этой 5-й неделе депутаты должны заниматься образовательной и медицинской реформой….”
    5week

    ОТЖЕ, щоби реформувати (змінювати форму, надавати іншу форму) ЩОСЬ. Потрібно сформулювати – що саме воно з себе уявляє. Автор обговорення збирається донести своє бачення – отже очікуємо на його формулювання.

    #3763

    Бочкор Геннадій
    Учасник
    • Offline

    Вдячний за підтримку дискусії.

    Отже моє розуміння політичної системи наступне – це система, структурними елементами якої являються: свідомість, норми, відносини і організація.

    Усвідомлення механізмів взаємозв’язків та взаємовпливів, між елементами системи дає можливість ефективно управляти її станом та коригувати траєкторію її руху.

    Тому відповідь на питання, що таке політична система, лежить в площині розуміння, що собою являють елементи системи, який механізм взаємовпливів між її елементами, їх вплив на стан системи і траєкторію її руху.  

    Пропоную спочатку розглянути свідомість, як один з елементів політичної системи. Чому свідомість, а не політичну свідомість? Та тому, що політична свідомість є лише частиною свідомості. Необхідно розглядати носіїв свідомості всіх вікових груп, а не тільки наділених владними повноваженнями (громадяни (вибори, референдуми і т.д.), особи на які покладено функції держави і т.д.).

    Свідомість і її формування розглядаються, як психічний простір та порджена ним культура.

    Тому говоримо про психологію в якій розрізняють:

    1. Стійку частину психології до якої відносяться:

    – установки (емоції, вірування, поведінковий (готовність до дії (в т.ч. прийняття рішення))– це схильність реагувати певним чином на певний стимул;

    – стереотипи – це стандартизований образ щодо об’єкта;

    – психологічні типи особистості;

    – типи мислення (спосіб використання індивідом інформації для отримання певних висновків) :

    а) послідовно – ситуаційне – розглядає реальність як перебіг подій, що розгортаються в певній послідовності та узгодженості;

    б) лінійне – події розгортаються не самі по собі, вони взаємопов’язані;

    в) систематизоване – розглядає аналітично, системно взаємини між суб’єктами як вертикально так і горизонтально.

    2. Рухому частину психології (динамічно реагує на перебіг політичних подій) до якої відносять:

    – відчуття – безпосередні переживання;

    – почуття – більш-менш стійке емоційне ставлення;

    – масові настрої – однорідна для достатньо великої кількості людей сигнальна реакція, що відображає їхню задоволеність спільними, соціальними умовами життя та суб’єктивну оцінку можливості реалізації їхніх соціальна претензій.

    Щодо культури то у широкому розумінні – це сукупність духовних і матеріальних осягнень людства, накопичених за його історію.

    У вузькому значенні – це певна сума духовних і матеріальних здобутків якоїсь суспільної групи, що передається наступнім поколінням.

    Тобто КУЛЬТУРА – це система відносин водночас процес творення та відтворення її складових елементів у ряді поколінь, які змінюють одне одного.

    Складові елементи культури: мова; наука; мистецтво; ремесла (професії); здобутки матеріального виробництва.

    Одною з головних цілей культури це забезпечення біологічного виживання її творця.

    Вибачаюсь це можливо було не так цікаво, але нам необхідно синхронізувати розуміння, що свідомість має два рівні психічних реакцій на зовнішні впливи, а саме стійку та рухому частину. Зміна стійкої частини психіки відбувається через зміну її рухомої складової відповідно до моделі поведінкового процесу:

    цінності – потреби – інтереси – відносини – думки – дії

    Якщо зміна рухомої складової психіки відбувається впродовж декількох місяців то стійкої частини не менше 5-8 років. Терміни залежать від психофізичних властивостей, способу мислення та застосованих технологій впливу.

    Культура забезпечує формування цінностей (елемент стійкої складової психіки), які являються регулятором потреб, а відповідно визначають почуття до чогось. В той же час почуття  включають поведінковий механізм, який продукує дії носія свідомості.

    Саме дії носія свідомості впливають на стан політичної системи та траєкторію її руху.

    Отже процес синхронізації почуттів на якусь інформацію (інформація це те що розуміється, виробляє інформацію) і являється управлінням щодо стану та траєкторії руху політичної системи.

    Продовження буде.
    Що цікавого, а що необхідно уточнити.
    Мною лише узагальнено вже існуючи інформацію.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .