Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

Вітання з 2-ю річницею реєстрації партії

Квітень 12, 2013

Шановні друзі, члени партії, прихильники ідей достойновладдя та учасники мережі!

Президія Політичної ради МПУ  вітає мерітократичну спільноту з днем  народження партії, який символічно припадає на день першого польоту людини у космос – 12 квітня!

Два роки існування для ідеологічного обєднання з політичними цілями – зовсім невеликий, але й вирішальний термін. Не зважаючи на складність сучасних суспільно-політичних умов нам вдалося відстояти своє право на існування, отримати перші результати у виборах та зворотній звязок з українським суспільством.

В цей день висловлюємо в черговий раз щиру подяку десяткам та сотням наших товаришів, які за особистим покликанням несли в широкі маси ідеї щодо можливості зміни якості влади, надавали особистий приклад служіння, чесності та компетентності.

Підтверджуємо також впевненість у наших подальших успіхах, які обумовлені як наполегливістю мерітократів, так і суспільними потребами у кардинальних змінах. Варто шукати шляхів для реалізації амбітних планів, які були закладені два роки тому.

Попереду багато і роботи, і звершень – відступатися не будемо – за нами Україна!

З приводу свята члени президії політради та київської організації провели в центральному секретаріаті святкову зустріч, яку закінчили агітаційним заходом на Контрактовій площі. Кияни-перехожі з задоволенням отримували святковий номер газети “Мерітократії” та щиро поздоровляли наш колектив.