Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

Вийшов друком №2-3 газети “Мерітократія”

Квітень 5, 2013

Пропонується  анонс 2-3-го номеру газети:

Першу сторінку присвячено оцінці діяльності партії в 2011-12 році, зверненням Голови МПУ та керівників регіональних партійних організацій до членів партії та прихильників мерітократії в звязку з 2-ю річницею реєстрації політичної партії “Мерітократична партія України”. До ювілею партії підготовлений фотоколаж головних подій з біографії МПУ.
На другому розвороті газети розміщено матеріали з підсумковою інформацією про результативність діяльності та статистичні данні, надається карта поширення партійних організацій. Геннадій Нейландт в своєму матеріалі висвітлює розвиток мерітократичного руху в Чернівецькій області.
Третя сторінка продовжує розкривати аспекти успіху сучасної Південної Кореї та зв’язок стрімкого прогресу країни  з мерітократією. Своїм баченням перебігу політичної ситуації з виборами в Києві та ролі громадськості в розвязанні болючого питання ділиться заступник голови партії Сергій Коннов. 
На завершення випуску, на четвертій сторінці читачам надаються змістовні коментарі відомих у світі лідерів думок стосовно мерітократії та її ролі у сучаному світі. Також на сторінці надана добірка висловів мудрих людей відносно влади та її суті.