Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

Он-лайн конференція членів Політичної Ради 22.03.13

Березень 23, 2013

Згідно затвердженого плану діяльності 22 березня 2013 року відбулася чергова робоча нарада членів Політичної Ради Мерітократичної партії України. Формат проведення заходу – он-лайн конференція. В заході прийняли участь Олександр Шатній, Сергій Худолій, Геннадій Нейландт, Сергій Петрошенко, Юрій Козаріз.

Традиційно, учасники зустрічі обмінялися інформацією про ситуацію в своїх регіонах: Івано-Франківській, Чернівецькій, Кировоградській, Одеській областях та м.Києві.

 

Головною тезою партійної наради стала політична ситуація в країні в цілому, та з призначенням чергових виборів в м.Києві зокрема. Також у цьому контексті була обговорена ініціатива голови Одеської обласної парторганізації Ю.Козаріза.

 

Учасники онлайн-конференції зійшлися на декількох тезах:-необхідності реагування на політичну та соціально-політичну ситуацію в країні у вигляді заяви, або іншим засобом оформленої та опублікованої позиції партії відносно подій, що відбуватимуться в Україні навесні-важливості оперативного визначення дій МПУ відносно виборів у Києві, формулювання бачення МПУ щодо обрання достойних людей до міської ради та в мери міста.-потреби в консультаціях за вищеозначенними питаннями з громадськими організаціями та партіями з подібними МПУ ідеологічними засадами.-сприянні створенню ініціативної групи для реалізації рішень Політичної Ради з вищеозначенних питань вже зараз.

Наприкінці зустрічі учасники висловили свої думки з приводу відмови Міністерством Юстиції зареєструвати зміни до статуту МПУ. Було взято до відома причини та наслідки цього, запропоновані першочергові заходи щодо наступних кроків в напрямку вдосконалення норм партійного життя.