Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

1.02.13 відбулася он-лайн нарада членів Політради

Лютий 4, 2013

На виконання рішення Політичної Ради МПУ від 26.1.13 та за ініціативою Президії Політради відбулася перша он-лайн зустріч та консультації членів Політради. На відеозустрічі були присутні: Худолій Сергій, Кубраков Сергій, Козаріз Юрій, Нейландт Геннадій та Шатній Олександр.  Учасники заходу відзначили в цілому задовільним технічне забезпечення конференц-звязку, що надає служба google+ . Всі отримали зручну можливість чути та висловлювати думки, бачити один одного.

Головний наголос був зроблений на виокремлення напрямків з Програми МПУ, які потребують подальшої конкретизації. З пропозицією надати приоритет темі “Зміна виборчої системи” виступив С.Худолій.

Другий напрямок, що намітили учасники зустрічі за пропозицією Г.Нейландта, стало недосконалість законодавства про референдуми, та взагалі сам цей інструмент, як доленосний для українського народу. Він опинився в руках маніпуляторів, що тимчасово опиняються при влад, а його використання за нинішних умов виглядає як “куди дишло, туди й вишло”.

Учасники зустрічі в обговоренні торкнулися також питань “землевпорядкування” та екологічної тематики. Було вирішено більш детально виокремити конкретні оригінальні пропозиції та повернутися до них наступного разу.

На завершення учасники зустрічі підвели підсумки та висловили свої пропозиції щодо розвитку  нового комунікаційного партійного засобу – інформаційної відео-конференції.