Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

26.01.13 відбулося засідання Політичної Ради МПУ

Січень 29, 2013


Згідно з рішенням ІІІ З’їзду Мерітократичної партії  України (МПУ) та за пропозицією президії Політичної Ради МПУ – 26 січня 2013 року в приміщенні центрального секретаріату відбулося чергове засідання Політичної Ради МПУ.  Захід відбувся за головування заступника Голови МПУ Сергія Коннова.

В роботі колегіального органу прийняли участь 12 членів партії, які представляли  8 регіональних організацій: м.Київа, Сумської, Одеської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Чернівецької, Дніпропетровської областей та Автономної Республіки Крим. Керівники 3-х партійних організацій брали участь в засіданні в режимі он-лайн.

До порядку денного засідання були внесені наступні питання: 1) визначення наявної ресурсної бази партії 2) календарний план дій МПУ на 2013 рік 3) МПУ та вибори в місцеві органи влади 4) невідкладні організаційні заходи внутрішньо-партійного спрямування 5) інше. Ведення протоколу засідання здійснювала керівник секретаріату Галина Стрижко.

За результатами обговорення винесених на розгляд питань, членами Політради було прийнято рішення, яке буде опубліковане в мережі “Мерітократ” в рубриці “Партійні документи”.

Одностайно учасники заходу визначили нову періодичність та форму проведення засідань Політради: щоквартально – з безпосередньою присутністю, щомісячно – комбіновано (для регіонів можливе дистанційна участь  з так званою он-лайн присутністю учасників), щотижнево – відкрите он-лайн спілкування з актуальних поточних питань партійного життя. За попередньою домовленністю он-лайн спілкування буде організовуватися в мережі Гуггл+ з 17-ї години щопятниці.

Прийнятим рішенням також визначені ключові дати для організації масованих партійних заходів – 12 квітня (день народження МПУ) та 1-3 червня (Міжнародний день захисту дітей, сходження на Говерлу), 24 серпня (День Незалежності). Регіональним організаціям запропоновано в 2-тижневий термін надати свої пропозиції щодо місцевих проектів з урахуванням своїх ресурсних можливостей.

За підсумками жвавого обговорення було також вирішено використовувати всі вибори, в тому числі і до місцевих органів влади, для активізації політичної складової в діяльності партії, отримання досвіду, розповсюдження ідей мерітократії. Прийнята до відома інформація щодо перебігу виборчої кампанії члена політради Євгена Соловйова – кандидата в депутати міськради м.Кременчука, та плани щодо майбутніх виборів в Одеську міськраду. Рекомендовано регіональним організаціям вивчити ситуацію з довиборами у місцеві органи влади та визначити прийнятний спосіб участі в них.

Серед важливих завдань виокремлені: доручення президії політради щодо розробки концепції взаємодії та відносин з громадськими організаціями та підготовка членами Політради пропозицій по внесенню доповнень до Програми партії. Метою обох цих напрямків дій є чітке визначення позиції партії з найбільш резонансної у суспільстві проблематики.