Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

Нове рішення Політичної Ради МПУ

Квітень 21, 2012

 

У суботу, 21 квітня 2012 року, відбулося чергове засідання Політичної Ради МПУ, ключовим питанням порядку денного якого стало обговрення та затвердження критеріїв, яким мають відповідати кандидати у депутати Верховної Ради України від МПУ (як за партійним списком, так і у одномандатних округах). Серед затверджених Політичною Радою МПУ критеріїв – порядність, компетентність, попередня активна участь у суспільному житті, прихильність ідеям мерітократії, успішно складений тест на знання Конституції України та неучасть у владі в Україні на вищих керівних посадах.

Незабаром буде розроблена методика оцінки кандидатів на відповідність цим критеріям, а також форма заявки для осіб, що бажають бути включеними у партійний список МПУ або висунуті від МПУ у одномандатному окрузі.

Також під час засідання було ухвалене рішення про необхідність проведення усіма регіональними партійними організаціями МПУ своїх конференцій. Копії протоколів конференцій мають бути надані у Центральний Секретаріат МПУ до 20 травня 2012 року.

Участь у засіданні взяли Юрій Козаріз, Лев Колєсніков, Світлана Коломієць, Станіслава Лясота, Петро Полянський, Юрій Федорчук, Сергій Худолій, Олександр Шатній, Ігор Шевченко, Кирило Юхно, а також Ольга Борак, Сергій Дьомін, Дмитро Космачов, Ігор Романович – онлайн.