Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

Відбулася перша регіональна зустріч активістів МПУ з лідером партії Ігорем Шевченком

Липень 2, 2011

2 липня 2011 року в м. Одеса відбулася зустріч Ігоря Шевченка з членами партії, лідерами, активістами та прихильниками Мерітократичної партії України в одеському регіоні.

Одеський регіон, до якого першим завітав Голова партії був обраний не випадково. На сьогоднішній день Одеська область займає 3 місце по кількості членів МПУ та учасників мережі «Мерітократ», є однією з трьох лідируючих областей за кількістю створених первинних партійних організацій та, саме головне,  має активну лідерську групу.

Зустріч проходила у формі прямого діалогу між лідером партії Ігорем Шевченко та всіма учасниками. Кожен мав  змогу поставити  своє запитання та отримати вичерпну відповідь з перших уст.

Була забезпечена он-лайн трансляція, завдяки чому всі бажаючі з інших регіонів мали змогу переглядати, коментувати та висловлювати свої думки з приводу перебігу зустрічі. 

На початку зустрічі Ігор Шевченко привітав перших членів МПУ одеського регіону та вручив їм пам’ятні значки «М1000», що символізують першу тисячу членів партії.

Вітаємо активістів одеського регіону з успішно проведеною зустріччю та дякуємо Сергію Марунчаку за організацію партійного заходу.