Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

Агітаційно-просвітницька акція в місті Чернівці

Квітень 18, 2015

 

DSCF8540-1 DSCF8545-1 DSCF8548-1 DSCF8562-1

16 квітня 2015 року в місті Чернівці пройшла чергова агітаційно-просвітницька акція, метою якої було донести до широкого загалу принципи мерітократії та останні новини в житті мерітократичної спільноти.

Цитуємо слова лідера мерітократів Чернівецької області Геннадія Нейландта:

– під час проведення акції було розповсюджено близько двох сотень газети Мерітократія;

– роздача 90% газет супроводжувалась дискусіями з приводу зацікавленості поняттям та принципами мерітократії;

– по відношенню до минулого року можна сміливо сказати, що люди стали більш актившішими і знаходяться в пошуку чогось нового.

“З великим успіхом сприймалось моє порівняння виборчого процесу з походом за грибами, – говорить Геннадій, – весь ліс рясніє поганками різного кольору, тільки вибирай, а їстівний гриб потрібно пошукати. Так і з політичними партіями на виборах – потрібно добре пошукати, розібратись, інакше знову можна отруїтись”.

“Мені жодного разу не дорікнули, що я спілкуюсь російською мовою, – зізнається Геннадій Нейландт, – в попередні роки це явище спостерігалось. Може дійсно люди стали більш освіченими і навчились розрізняти актуальні питання від другорядних”.

“Цікавилась інформацією і молодь і люди старшого покоління. Повинен зізнатись – приємно, – каже Геннадій, – бачити таку тенденцію. З великою недовірою відносяться люди до будь-яких політичних партій. І все ж таки надія є, що українці прокинуться не тільки для барикад, а й для праці на благо моєї НЕНЬКИ України”.