Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

Відбулися дебати між Ігорем Шевченком та Олег Рябоконем

Лютий 7, 2012

7 лютого 2012 року відбулися юридично-політичні дебати Ігоря ШЕВЧЕНКА, голови Мерітократичної партії України, та Олега РЯБОКОНЯ, голови політичної партії «Наш час», на тему: «Самоорганізація та Мерітократія: конкурентні переваги двох стратегій розвитку держави України».

Організатором дебатів виступила ЮРЛИГА – незалежна он-лайн інформаційна та комунікаційна платформа для ринка юридичних послуг України. Дебати відбувались у прес-центрі ЛігаБізнесІнформ, за даними організаторів 1269 осіб спостерігали за подіями у студії у режимі он-лайн.

У ході дебатів обидва опоненти мали можливість коротко представити концепцію своєї політичної діяльності та розповісти про основні ідеї, які обстоюють їхні політичні рухи, а також поставити запитання один одному.

Свої запитання дебатерам також поставили експерти програми: керуючий партнер ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» Олег МАКАРОВ, партнер ЮФ AstapovLawyers Олег МАЛЬСЬКИЙ, екс-голова Антимонопольного Комітету Украини Олександр МЕЛЬНИЧЕНКО, партнер ЮФ «Байбарза і Партнери» Володимир БАЙБАРЗА, партнер ЮФ «Саєнко Харенко» Владимир САЄНКО і старший партнер АО Arzinger Сергій ШКЛЯР.

Юридичні дебати стали майданчиком для активної дискусії між колишніми лідерами юридичного бізнесу, які вирішили пов’язати свою майбутню діяльність із політикою.