Мерітократична партія України

Партія позитивних змін

Заява Мерітократичної партії України щодо безвідповідальної державної кадрової політики

30.09.2016

Питання державної кадрової політики має вирішальне значення для розбудови та сталого розвитку нашої держави. Ефективна державна кадрова політика є нагальною потребою українського суспільства і першочерговим антикризовим заходом, передумовою зміцнення держави в складних історичних умовах.

На сьогодні рівень українських політиків, як народних обранців, так і призначених керівників органів виконавчої влади, не відповідає викликам часу та все більше турбує українських громадян. І справа не лише в корупції, безвідповідальності, недбалості та безкарності. Біда України в тотальній непрофесійності влади.

Продовжити читання

Заява Мерітократичної партії України щодо незбалансованої тарифної політики уряду

19.09.2016

Мало не щомісяця урядовці озвучують і успішно реалізовують чергове підвищення тарифів на комунальні послуги. Одним із перших рішень нового уряду на чолі з Володимиром Гройсманом стало суттєве подорожчання газу і скасування пільг для населення. Цьому передувало зростання тарифів на електроенергію на 25-30 відсотків починаючи з 1 березня. А вже в червні Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) вирішила з 1 липня 2016 року майже вдвічі збільшити тарифи на гарячу воду і центральне опалення для населення.

На сьогоднішній день фактично всі ТЕС, як і обленерго, належать приватним компаніям, що входять до складу холдингів, котрі також є видобувачами, перевізниками вуглеводнів і виробниками самої електроенергії. Тобто, олігархи видобувають вугілля (газ), постачають вугілля (газ) на свої ТЕС (ТЕЦ), переробляють їх і отримують електроенергію, яку поставляють громадянам, організаціям і підприємствам через власні або отримані в безкоштовне користування від держави мережі. По суті вся Україна працює на великий приватний капітал.

Продовжити читання

Робоча зустріч керівництва Мерітократичної партії України з представником української діаспори в США, професором Анатолем Камінським

10.09.2016

10 вересня 2016 року відбулася зустріч керівництва Мерітократичної партії України з представником української діаспори в Сполучених Штатах Америки, професором Анатолем Камінським.

Мерітократичну партію представляли голова МПУ Худолій С.М., керівник Національного Секретаріату МПУ Побережна А.В., керівник Київської міської організації МПУ  Юрович Т.Ю, партійці Ярослав Позняк та Віталій Жугай.

Продовжити читання