Мерітократична партія України

Партія позитивних змін

ПОЗИЦІЯ МПУ щодо реформування місцевого самоврядування міста Києва

11.03.2016


самкМПУ акцентує увагу на тому, що потрібно почати формування і становлення територіальної громади м. Києва, як первинного суб’єкта місцевого самоврядування, основного носія його функцій і повноважень, юридичної особи публічного права – відповідно до ст.ст. 5. 7, 140, 142, 143 Конституції України, ст. ст. 2, 3, 4, 5, 6 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 2, 81, 82, 83, 86, 87, 89,90, 91, 92, 169, 173, 175 Цивільного Кодексу України.

Мерітократична партія України підтримує такий підхід, що київській територіальній громаді не потрібні районні ради, що створюються зверху за списками партій, які не мають ніякого відношення до місцевого самоврядування, а не знизу членами територіальних громад районів або відповідних територій, які не завжди можуть співпадати з адміністративно-територіальним поділом. Замість місцевого самоврядування – створюються зайві органи для працевлаштування партійних функціонерів.

Продовжити читання

ПОЗИЦІЯ МПУ щодо реформи місцевого самоврядування

11.03.2016

самМерітократична партія України звертає увагу на те, що Урядова Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, яка затверджена Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2014 року, є імітацією реформи.

В період реформ і корінних змін у суспільстві прийшла пора визнати, що не існує реальних територіальних громад, як організованих колективів, суб’єктів місцевого самоврядування, які мають повноваження передбачені ст. 143 Конституції України. Є поняття «територіальна громада», за допомогою якого і відбуваються маніпуляції з так званою реформою місцевого самоврядування і об’єднанням територіальних громад.

Продовжити читання