Мерітократична партія України

Партія позитивних змін

ВІДБУВСЯ ХІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПАРТІЙНИЙ З’ЇЗД МЕРІТОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ

24.12.2015

1931016_918274744907756_6538898697939535168_n

19 грудня 2015 року відбувся позачерговий ХІ Всеукраїнський Партійний З’їзд політичної партії “Мерітократична партія України”.
На порядку денному було 4 питання:
1. Про обрання Голови МПУ;
2. Про обрання до складу Політичної Ради кооптованого члена Позняк Ярослава Любомировича;
3. Про обрання до складу Політичної Ради кооптованого члена Шевченко Ігоря Анатолійовича;
4. Різне.
Головою МПУ одноголосно було обрано Худолій Сергія Миколайовича, кандидатура якого попередньо була погоджена рішенням Політичної Ради.
Також одноголосно були підтримані рішення про обрання до складу Політичної Ради Позняк Ярослава Любомировича та Ігора Анатолійовича Шевченко.
В різному обговорили питання щодо поточної діяльності партії та майбутніх планів. Також говорили про поточну політичну ситуацію в країні. Окремих рішень в цьому пункті плану не приймалось.

jizzrain.com/vd/4965-video

Продовжити читання

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ МПУ СЕРГІЯ КОННОВА ДО МЕРІТОКРАТІВ

02.12.2015

Голова МПУ 2013-2015 рр С.В.Коннов

Голова МПУ 2013-2015 рр С.В.Коннов

Шановні мерітократи!
У вересні 2013 року мене було обрано Головою Мерітократичної партії України на дворічний термін, передбачений новою редакцією Статуту МПУ.
Закінчення терміну моїх статутних повноважень співпало з виборчою кампанією до місцевих органів влади (осінь 2015 року) тому, з метою уникнення будь-яких сумнівів щодо легітимності партійного керівництва під час виборчого процесу, на позачерговому З’їзді Мерітократичної партії України у вересні 2015 року було прийняте рішення про продовження моїх повноважень Голови партії.
Проте, я вважав і вважаю, що обрання Голови МПУ на новий термін мало б відбуватися не під впливом поточних (хоча і важливих) обставин, а за наслідками широкої внутрішньопартійної дискусії і, бажано, з конкуренцією кандидатів, принаймні, до з’їзду, наприклад, через систему партійних «праймеріз».
З метою забезпечення можливості проведення відкритих та справжніх мерітократичних виборів керівника Мерітократичної партії України, 16 листопада 2015 року мною подано заяву про добровільне складання повноважень Голови МПУ.
Виконання обов’язків Голови Мерітократичної партії України тимчасово покладено на мого заступника, члена Політичної Ради МПУ Сергія Худолія.
Відповідно до Статуту МПУ Політична Рада Мерітократичної партії України має ухвалити рішення по скликання З’їзду партії для обрання Голови МПУ.
Дякую всім вам за довіру та підтримку під час моєї роботи на найвищій партійній посаді.
Я залишаюсь членом Мерітократичної партії України і планую брати активну уч

 
jizzrain.com/vd/4965-video

Продовжити читання