Мерітократична партія України

Партія позитивних змін

Сергія Бобелюка призначено заступником Голови партії з розвитку регіонів

11.01.2016

777Головою МПУ Худолієм Сергієм Миколайовичем прийнято рішення про призначення з 05 січня 2016 року на посаду заступника Голови МПУ Бобелюка Сергія Федосійовича, який народився 27 червня 1965 року в селі Валове Криворізького району Дніпропетровської області, громадянин України, член Політичної партії “Мерітократична партія України”.

Головою МПУ було прийнято рішення  призначити його своїм заступником з розвитку регіонів.

Продовжити читання

22.03.2014 відбулося засідання Політичної Ради МПУ

24.03.2014

На засіданні Політичної Ради МПУ

На засіданні Політичної Ради МПУ

За пропозицією Президії Політичної Ради МПУ та відповідно до рішення Голови МПУ Сергія Коннова 22 березня 2014 року в секретаріаті партії відбулося засідання Політичної Ради МПУ. В роботі колегіального органу прийняли участь члени Президії Політради: Сергій Коннов, Галина Стрижко, Сергій Худолій, голови регіональних партійних організацій: київської – Станіслава Лясота, чернігівської – Юрій Федорчук, дніпропетровської – Олександр Пономаренко, одеської – Юрій Козаріз, харьківської – Лєв Колєсніков, донецької – Сергій Дьомін, львівської – Ігор Романович, а також члени Політради з м.Чернівці – Геннадій Нейландт, з м.Києва – Олексій Мась та представник м.Кіровоград – Олександр Шатній.

Продовжити читання

Он-лайн конференція членів Політичної Ради 18.10.13

18.10.2013

Відповідно до узгодженного плану діяльності МПУ, за головування новобраного Голови МПУ Сергія Коннова, відбулася чергова робоча нарада членів Політичної Ради Мерітократичної партії України. Формат проведення заходу – он-лайн конференція, в заході прийняли участь також Сергій Худолій, Геннадій Нейландт, Ігор Романович, Юрій Козаріз.

Продовжити читання

Он-лайн конференція членів Політичної Ради 22.03.13

23.03.2013

Згідно затвердженого плану діяльності 22 березня 2013 року відбулася чергова робоча нарада членів Політичної Ради Мерітократичної партії України. Формат проведення заходу – он-лайн конференція. В заході прийняли участь Олександр Шатній, Сергій Худолій, Геннадій Нейландт, Сергій Петрошенко, Юрій Козаріз.

Продовжити читання

1 березня 2013 року відбулася робоча нарада членів Політичної Ради МПУ

02.03.2013


Згідно календарного плану діяльності МПУ 1 березня 2013 року відбулася чергова робоча нарада членів Політичної Ради Мерітократичної партії України. Формат проведення заходу – он-лайн конференція. В заході прийняли участь Олександр Шатній, Сергій Худолій, Геннадій Нейландт, Сергій Кубраков, Ігор Романович.

Учасники зустрічі проінформували про ситуацію в регіонах: Львівській, Чернівецькій, Кировоградській, Сумській областях та м.Києві. Була обговорена ініціатива соціального спрямування в Сумській та Чернівецькій областях. Пропагування здорового образу життя та запобігання брутальній лайці та лихослів’я в школах визначено прийнятним та ефективним засобом впливу на свідомість молодих громадян. Були відзначені труднощі з отриманням доступу до закладів освіти, учасники зустрічі обмінялися досвідом з цього питання.

Продовжити читання

15.02.13 відбулася он-лайн нарада членів Політради

16.02.2013

15 лютого 2013 року о 17-00 відбулася відкрита робоча нарада членів політради в режимі он-лайн. В роботі групи активу брали участь С.Худолій, О.Шатній, Г.Нейландт, Ю.Козаріз, Г.Петруняк.

Продовжити читання

8.02.13 відбулася он-лайн нарада членів Політради

08.02.2013


8 лютого 2013 року, у відео-режимі он-лайн конференції, була проведена чергова робоча нарада членів Політичної Ради МПУ. Запланована зустріч відбулася за участю  Худолія Сергія, Кубракова Сергія, Козаріза Юрія, Нейландта Геннадія, Коломієць Світлани  та Романовича Ігора. Щотижневі зустрічі партійних активістів були започатковані  рішенням Політичної Ради МПУ від 26.1.13 за ініціативою Президії Політради.

Перший пункт розгляду – взаємне інформування про ситуацію в регіонах, про проведену роботу та досягнутих результатах. Була відзначена ініціатива Петруняк Галини по проведенню запитів в РДА м.Стрий та входження мерітократів в громадську раду Одеської області. Худолій Сергій проінформував учасників про хід реєстрації поданих до Мінюсту документів та ситуацію з переоформленням партійних квитків.

Продовжити читання

1.02.13 відбулася он-лайн нарада членів Політради

04.02.2013

На виконання рішення Політичної Ради МПУ від 26.1.13 та за ініціативою Президії Політради відбулася перша он-лайн зустріч та консультації членів Політради. На відеозустрічі були присутні: Худолій Сергій, Кубраков Сергій, Козаріз Юрій, Нейландт Геннадій та Шатній Олександр.  Учасники заходу відзначили в цілому задовільним технічне забезпечення конференц-звязку, що надає служба google+ . Всі отримали зручну можливість чути та висловлювати думки, бачити один одного.

Продовжити читання

26.01.13 відбулося засідання Політичної Ради МПУ

29.01.2013


Згідно з рішенням ІІІ З’їзду Мерітократичної партії  України (МПУ) та за пропозицією президії Політичної Ради МПУ – 26 січня 2013 року в приміщенні центрального секретаріату відбулося чергове засідання Політичної Ради МПУ.  Захід відбувся за головування заступника Голови МПУ Сергія Коннова.

В роботі колегіального органу прийняли участь 12 членів партії, які представляли  8 регіональних організацій: м.Київа, Сумської, Одеської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Чернівецької, Дніпропетровської областей та Автономної Республіки Крим. Керівники 3-х партійних організацій брали участь в засіданні в режимі он-лайн.

Продовжити читання

Рішення Політичної Ради партії від 17.11.12

25.11.2012

За підсумками засідання Політичної Ради МПУ від 17 листопада 2012 року та за результатами електронного опитування членів Політради, ухвалено наступне рішення:

Продовжити читання