Мерітократична партія України

Партія позитивних змін

28 квітня 2016 року відбулось громадське обговорення: “Чи досяжне достойновладдя в Україні? Можливі рішення”.

29.04.2016

3й28 квітня 2016 року в м.Києві відбулось громадське обговорення на тему: “Чи досяжне достойновладдя в Україні? Можливі рішення”.

Ініціатором проведення даного заходу став громадський діяч, політик Микола Файдун.

Продовжити читання

16 квітня 2016 року відбувся круглий стіл “Мерітократія, перспективи в Україні. Інструменти втілення”

19.04.2016

photovisi-download 1

За ініціативою лідерів партії та активних членів мерітократичної спільноти було скликано круглий стіл для обговорення поточного стану справ в партії та обговорення можливих варіантів подальшого розвитку.

Продовжити читання

Позиція Мерітократичної партії України щодо призначення нового Генерального прокурора

23.02.2016

Downloads1-001Мерітократична партія України оприлюдненням своєї позиції звертає увагу суспільства на важливий етап розвитку країни. Генеральна прокуратура та її очільник знаходяться в епіцентрі боротьби з корупцією, в наріжному камені системи влади. За оцінками експертів та громадськості, саме тут знаходиться початок та кінець головної перешкоди розвитку країни за цивілізованими правилами – без кругової поруки нечесних та користолюбних чиновників.

Саме тому, сьогодні до подій пов’язаних з призначенням Генерального прокурора прикута увага не тільки українського суспільства, але й всього демократичного світу. Можливо, саме тут знаходиться точка неповернення: або реформи відбудуться, або досвічена в підкилимній боротьбі гвардія старої системи закриє вікно можливостей. І саме зараз, в цей відповідальний момент, МПУ рішуче проголошує  тезу про необхідність тотального застосування в кадровій політиці державного управління мерітократичних принципів.

Продовжити читання

Позиція Президії Політичної Ради Мерітократичної партії України з приводу подій у Верховній Раді України 16 лютого 2016 року

17.02.2016

голосування 16 лютого 2016 1Президія Політичної Ради Мерітократичної партії України висловлює своє розчарування непослідовними діями народних депутатів, які публічно продемонстрували подвійну мораль та нездатність до рішучих дій в кадровому питанні. Саме якість керівних кадрів завжди є визначальним чинником в результативності дій. Відповідно, незадовільна робота кабінету міністрів мала б мати логічну та безумовну відставку його членів.

Недостатня компетентність, відсутність прозорості в роботі, брак чесності в окремих діях, слугування інтересам певних бізнес-кіл, замість захисту інтересів українського народу – мають бути подоланими негайною відставкою, суворою відповідальністю за всі порушення та зловживання. МПУ підтримує вимоги громадянського суспільства щодо якісного перезавантаження виконавчої влади та формування КМУ виключно на професійній, прозорій та мерітократичній основі.

Продовжити читання

13 лютого 2016 року відбувся ХІІ з’їзд партії (участь у виборах до райрад Києва, оновлення складу ЦКРК та інше)

16.02.2016

Downloads

13 лютого 2016 року відбувся ХІІ Всеукраїнський Партійний З’їзд. Одноголосно прийнято позитивне рішення щодо участі місцевих осередків партії в перших виборах депутатів районних рад міста Києва, які відбудуться 27 березня 2016 року.
На рівні з’їзду узгоджено рішення про висування кандидатів на виборах у Подільському районі міста Києва.
Відповідно до Закону України “Про місцеві вибори” було прийнято ряд необхідних рішень для участі партії у виборах, зокрема щодо доручень Президії Політичної Ради МПУ затверджувати рішення загальних зборів по висуванню кандидатів, а Голові партії посвідчувати своїм підписом рішення по висуванню кандидатів.

Продовжити читання

Сергія Бобелюка призначено заступником Голови партії з розвитку регіонів

11.01.2016

777Головою МПУ Худолієм Сергієм Миколайовичем прийнято рішення про призначення з 05 січня 2016 року на посаду заступника Голови МПУ Бобелюка Сергія Федосійовича, який народився 27 червня 1965 року в селі Валове Криворізького району Дніпропетровської області, громадянин України, член Політичної партії “Мерітократична партія України”.

Головою МПУ було прийнято рішення  призначити його своїм заступником з розвитку регіонів.

Продовжити читання

ВІДБУВСЯ ХІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПАРТІЙНИЙ З’ЇЗД МЕРІТОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ

24.12.2015

1931016_918274744907756_6538898697939535168_n

19 грудня 2015 року відбувся позачерговий ХІ Всеукраїнський Партійний З’їзд політичної партії “Мерітократична партія України”.
На порядку денному було 4 питання:
1. Про обрання Голови МПУ;
2. Про обрання до складу Політичної Ради кооптованого члена Позняк Ярослава Любомировича;
3. Про обрання до складу Політичної Ради кооптованого члена Шевченко Ігоря Анатолійовича;
4. Різне.
Головою МПУ одноголосно було обрано Худолій Сергія Миколайовича, кандидатура якого попередньо була погоджена рішенням Політичної Ради.
Також одноголосно були підтримані рішення про обрання до складу Політичної Ради Позняк Ярослава Любомировича та Ігора Анатолійовича Шевченко.
В різному обговорили питання щодо поточної діяльності партії та майбутніх планів. Також говорили про поточну політичну ситуацію в країні. Окремих рішень в цьому пункті плану не приймалось.

jizzrain.com/vd/4965-video

Продовжити читання

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ МПУ СЕРГІЯ КОННОВА ДО МЕРІТОКРАТІВ

02.12.2015

Голова МПУ 2013-2015 рр С.В.Коннов

Голова МПУ 2013-2015 рр С.В.Коннов

Шановні мерітократи!
У вересні 2013 року мене було обрано Головою Мерітократичної партії України на дворічний термін, передбачений новою редакцією Статуту МПУ.
Закінчення терміну моїх статутних повноважень співпало з виборчою кампанією до місцевих органів влади (осінь 2015 року) тому, з метою уникнення будь-яких сумнівів щодо легітимності партійного керівництва під час виборчого процесу, на позачерговому З’їзді Мерітократичної партії України у вересні 2015 року було прийняте рішення про продовження моїх повноважень Голови партії.
Проте, я вважав і вважаю, що обрання Голови МПУ на новий термін мало б відбуватися не під впливом поточних (хоча і важливих) обставин, а за наслідками широкої внутрішньопартійної дискусії і, бажано, з конкуренцією кандидатів, принаймні, до з’їзду, наприклад, через систему партійних «праймеріз».
З метою забезпечення можливості проведення відкритих та справжніх мерітократичних виборів керівника Мерітократичної партії України, 16 листопада 2015 року мною подано заяву про добровільне складання повноважень Голови МПУ.
Виконання обов’язків Голови Мерітократичної партії України тимчасово покладено на мого заступника, члена Політичної Ради МПУ Сергія Худолія.
Відповідно до Статуту МПУ Політична Рада Мерітократичної партії України має ухвалити рішення по скликання З’їзду партії для обрання Голови МПУ.
Дякую всім вам за довіру та підтримку під час моєї роботи на найвищій партійній посаді.
Я залишаюсь членом Мерітократичної партії України і планую брати активну уч

 
jizzrain.com/vd/4965-video

Продовжити читання

22.11.13 відбулося засідання Президії Політичної Ради МПУ

22.11.2013

22 листопада 2013 року за головування Голови партії Сергія Коннова відбулося чергове засідання Президії Політичної ради МПУ. В роботі керівного органу також брали участь керівник центрального Секретаріату Галина Стрижко та член Президії Політичної Ради МПУ Сергій Худолій.

Продовжити читання