Мерітократична партія України

Партія позитивних змін

Заява Мерітократичної партії України щодо намірів уряду запровадити ринок землі

18.05.2017

nbjn

Мерітократична партія України наполягає на продовженні мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення, допоки не буде врегульоване земельне законодавство й запропонована прозора та цивілізована земельна реформа.

Продовжити читання

Зустріч мерітократів із видатним геологом В.П. Шовкоплясом

13.05.2017

unnamed unnamed (1)

13.05.2017 року відбулась чергова надзвичайно пізнавальна зустріч мерітократів із геологом та підприємцем Шовкоплясом Валерієм Павловичем.
Обговорили практичне вирішення екологічних проблем, зокрема очистки питних та стічних вод, підвищення врожайності рослин, зменшення впливу електромагнітного випромінювання на організм людини та багатьох інших, за допомогою маловідомого, але унікального за своїм складом і цілющими властивостями чудо-мінерала українського походження – цеоліту, що видобувається в Сокирницькому родовищі на Закарпатті.
Валерій Павлович наголосив на ролі використання цеоліту в подоланні наслідків Чорнобильської катастрофи. Так, після вибуху на Чорнобильській АЕС із Сокирницького родовища вивезли понад 150 тисяч тонн цеолітових крихти та піску, з вертольотів розсівали їх над зоною, цеоліт додавали до складу дамб на річці Прип’яті, ним завантажували гігантські фільтри міських водозаборів, щоб очистити від важких металів і радіонуклідів воду Дніпра.
Численні розробки вчених і фахівців, зокрема Інституту фізичної хімії ім. Л. Писаржевського НАН України, засвідчили, що цеоліти можуть бути тим засобом, який істотно прискорить самоочищення ґрунтів, забруднених унаслідок екстенсивного землеробства та екологічних катастроф, забруднених катіонами важких металів і радіостронцію, забезпечить можливості екологічно чистого, у тому числі поливного землеробства. Застосування цеоліту, крім усього іншого, дає змогу підвищити урожайність овочів і ягід на 30—50 %, садів — на 20—40 %, поліпшити структуру ґрунтів, виготовляти легкі та міцні будівельні, конструкційні та пакувальні матеріали, харчові та кормові добавки, ліки, абразиви тощо.
На жаль, доводиться констатувати невеселий факт: продукція підприємства має набагато більший попит на зовнішньому ринку, ніж на внутрішньому. Хто не чув про знамените Рублівське шосе в Москві? Озера в цьому елітному районі очищуються з допомогою нашого, закарпатського, цеоліту. Він же йде на експорт для виробництва ліків, косметики, підстилки у клітках при розведенні шиншил та інших хутрових гризунів. На жаль, більшість покупців неохоче афішують мету закупівлі цеолітів, тому про інші галузі його застосування доводиться лише здогадуватися.
А щодо використання цеоліту в Україні, то за наявності десятків птахофабрик цеоліт використовує тільки одна — Тернопільська; з сотень міст і містечок фільтри в міськводоканалах заповнені цеолітом тільки в Коростені Житомирської області та Шепетівці Хмельницької; всі інші застосовують, як і багато десятиліть тому, звичайний пісок, ефективний лише проти механічних забруднень та й то не повністю; у рослинництві — одне невелике господарство в Харківській області.
Дуже прикро, що жодної уваги не звертають на цей надзвичайно перспективний з точки зору охорони довкілля матеріал органи виконавчої та місцевої влади.
Представники МПУ подякували доповідачу за ґрунтовну та конструктивну доповідь. Мерітократи відзначили важливість теми для реалізації в практичній діяльності,а також запропонували інформаційну підтримку для популяризації широкого використання цеоліту в народному господарстві та житті українців.

Продовжити читання

Засідання Президії Політичної Ради Мерітократичної партії України

28.12.2016

15672 АННА_n

28 грудня відбулось підсумкове в 2016 році засідання Президії Політичної Ради Мерітократичної партії України. На засіданні був присутній Голова МПУ у 2013-2015 рр. Коннов С.В.
(більше…)

Зустріч мерітократичної спільноти з громадськістю

10.12.2016

10 грудня 2016 року відбулась зустріч мерітократичної спільноти з лідером Громадської спілки «Міжнародний рух «Духовно-моральна цивілізація» Гуцол Людмилою Яківною.

анна коннов

Продовжити читання

Заява Мерітократичної партії України щодо необхідності перевірки загального рівня IQ народних депутатів України

07.12.2016

Мерітократична партія України пропонує запровадити обов’язкове тестування усіх новообраних народних депутатів України, зокрема наголошуємо на необхідності того, щоб усі обрані народні депутати України здавали іспити на знання Конституції України, української та англійської мов, основ економіки, історії України та всесвітньої історії, а також перевірки загального рівня IQ.

(більше…)

Заява Мерітократичної партії України щодо державного фінансування політичних партій

12.11.2016

партії
Державна підтримка діяльності політичних партій важлива і є невід’ємною частиною сучасного європейського парламентаризму й особливо розвинена в країнах Західної Європи. МПУ вітає прийняття Закону України №2123-а, яким передбачене пряме державне фінансування політичних партій, представлених у парламенті.

Разом з тим, МПУ вважає, що за обставин, коли присутність партій в українському парламенті вже створює достатні умови для інформаційного висвітлення їх діяльності, пряме бюджетне фінансування лише цих партій не тільки економічно недоцільно, але й не справедливо.

Продовжити читання

Привітання Мерітократичної партії з Днем захисника України та Днем Українського козацтва Покрова Пресвятої Богородиці

14.10.2016

1476361214-6042

Мерітократична партія України вітає усіх українців із Днем захисника України та Днем Українського козацтва Покрова Пресвятої Богородиці!

Продовжити читання