Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

10.02.21 відбулося засідання Президії Політради МПУ

Лютий 11, 2021


10 лютого 2021 року в режимі онлайн відбулося засідання Президії Політичної Ради МПУ за участю Худолій С., Побережної А., Мась О., Коннова С., Нейландта Г.

Учасники засідання обговорили та підвели підсумки партійної діяльності в 2020 році. За складних умов світової кризи КОВІД-19 та карантинних обмежень, невизначеності найближчого майбутнього, складнощів з безпекою комунікацій та станом здоров’я, відбулося зниження активності мерітократичної спільноти. Попри все, за результатами виборів у місцеві органи влади, керівник центрального секретаріату, член Президії Політради МПУ, Побережна А.В. в жовтні 2020 року була обрана депутатом Понінківської селищної ради.

За минулий рік партія ініціювала вісім заяв з приводу актуальних питань українського суспільства та державного управління. Не зважаючи на складності з надходженням внесків, МПУ залишалась та залишається і незалежним, і повноправним суб’єктом політичної сфери України. В той саме час, нестача ресурсів обмежує та стримує партійний розвиток.
В цих складних умовах сьогодення було вирішено продовжувати роботу в напрямку популяризації ідей мерітократії. Членам партії та прихильникам запропоновано спрямувати акценти на ведення роботи в он-лайн форматі.
За пропозицією Олексія Мася та за його підтримки буде створений “Клуб вільних мерітократів”, де щотижнево в режимі zoom-конференцій будуть проводитися тематичні дискусії.
Крім цього, всім прихильникам мерітократичних ідей запропоновано уважно відслідковувати всі згадки про мерітократію в політичному житті країни та використовувати вже напрацьовані МПУ ідеї та публікації в коментуванні та диспутах.
Також, за ініціативою Геннадія Нейландта, оголошується набір в оргкомітет для створення “Інституту Слова” для ведення активної просвітницької роботи та пропагування культури мерітократичною спільнотою.
Члени Президії висловили сподівання, що існування МПУ та генерація нею важливих пропозицій та ідей обов’язково матиме вплив на політичне життя країни. Що вже підтверджується існуючим мерітократичним наративом та суспільним дискурсом, який тільки набирає сили.