Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

Привітання МПУ з Днем Збройних Сил України

Грудень 6, 2018

Від щирого серця вітаємо всіх українських воїнів і кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу. У цей день ми віддаємо честь і глибоку шану всім військовим, які боронять незалежність та територіальну цілісність рідної землі, а також усім небайдужим громадянам, які всіляко допомагають нашій армії у справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави.

Сьогодні ми відчуваємо,  якою дорогою ціною доводиться відстоювати основні конституційні засади нашої державності – суверенітет, цілісність і недоторканість нашої держави. Проте Українська армія демонструє неймовірну стійкість у боротьбі з ворогом, наші захисники подають приклади служіння своїй державі для кожного українця.

Низько схиляємо голови перед вами, нашими мужніми воїнами-захисниками! Дякуємо за вашу невтомну звитягу, патріотизм і любов до України!

Бажаємо всім миру, спокою для ваших родин, здоров’я, благополуччя і віри в те, що гуртом ми здолаємо усі перешкоди, здобудемо мир і збережемо Україну! Слава захисникам України! Слава Україні!