Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

Участь МПУ в Міжнародному екологічному форумі 14 вересня 2018 року

Вересень 14, 2018

14 вересня 2018 року в приміщенні Київської міської державної адміністрації відбувся Міжнародний екологічний форум, приурочений до Міжнародного дня охорони озонового шару.

Ініціаторами заходу виступили громадська організація «Живу в гармонії» й Міжнародна торгова палата України.
Ділова програма Форуму включала спілкування з провідними експертами у сфері екології, панельні дискусії, ознайомлення з Програмами України, інших країн (зокрема Канади, Японії, Німеччини), направлених на вирішення проблем у сфері екології, зокрема були розглянуті проблеми та перспективи, що стосуються переробки твердих побутових відходів; діяльності очисних споруд; технології екологічного будівництва житлових комплексів і доріг; впровадження альтернативних джерел енергії та інше.
Мерітократичну партію України представляв Ярослав Позняк, який не тільки брав участь в роботі й засіданнях Форуму, а й був членом організаційного комітету з підготовки та проведення даного заходу. Даючи інтерв’ю інтернет-каналу «Слово громади», Ярослав Любомирович акцентував увагу на питанні нагальної потреби систематичного проведення подібних заходів з метою налагодження й зміцнення міжнародного співробітництва у галузі охорони довкілля й раціонального використання природних ресурсів нашої держави.