Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

Робоча зустріч керівництва Мерітократичної партії України з представником української діаспори в США, професором Анатолем Камінським

Вересень 10, 2016

10 вересня 2016 року відбулася зустріч керівництва Мерітократичної партії України з представником української діаспори в Сполучених Штатах Америки, професором Анатолем Камінським.

Мерітократичну партію представляли голова МПУ Худолій С.М., керівник Національного Секретаріату МПУ Побережна А.В., керівник Київської міської організації МПУ  Юрович Т.Ю, партійці Ярослав Позняк та Віталій Жугай.

Голова МПУ ознайомив пана професора зі стратегічними та тактичними завданнями, поставленими перед керівництвом МПУ, в тому числі з питаннями, пов’язаними із розширенням партійної мережі, залученням нових прихильників впровадження мерітократичних принципів та пошуком джерел фінансування для участі МПУ у виборчих перегонах.

Юрович Т.Ю. висловила думку щодо назви партії, яка, як відомо, не зовсім зрозуміла широкому загалу, однак водночас викликає зацікавленість та дає перспективу для подальшого розвитку.

Побережна А.В. поінформувала про ті виклики, з якими стикаються непарламентські партії в Україні, зокрема що стосуються питань високого прохідного бар’єру; нових вимог щодо фінансового звітування партій; законодавчо закріпленого механізму фінансування виключно тих партій, що вже перебувають у Верховній Раді України; і загалом системне й послідовне формування діючою владою нерівних умов конкурування з очевидною метою – мінімізації шансів нових політичних сил прийти до управління державною як на регіональному, так і на національному рівнях.

Була розглянута можливість започаткування взаємовигідного та своєчасного співробітництва в політичній, державотворчій, інформаційно-просвітницькій та науковій сферах, зокрема в контексті розробки моделей політичного устрою та реформування органів державної влади. Дійшли згоди щодо започаткування процесу підготовки/розробки інформаційно-аналітичних матеріалів, зокрема щодо зовнішньополітичного курсу та статусу України, її соціально-економічного та культурного розвитку.

Досягнуто домовленостей щодо отримання ефективної комунікаційної та інтелектуальної підтримки, отримання постійних консультацій з вище згаданих питань.

Була висловлена подяка пану Камінському за змістовний та цікавий виступ, відповіді на важливі та хвилюючі всіх запитання і надію на те, що саме Мерітократична партія є тією партією позитивних змін, яка так потрібна Україні.