Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

Привітання з Днем Незалежності України

Серпень 23, 2016

У важкий для України час ми відзначаємо 25-ту річницю головного державного свята – Дня Незалежності. Знову, тепер уже в XXI столітті, український народ отримав черговий виклик історії та веде боротьбу за свободу, незалежність і територіальну цілісність своєї Батьківщини.
Ми віддаємо шану та схиляємо голови перед тисячами героїв, які віддали своє життя за Україну. Ми цінуємо та всіляко підтримуємо патріотів, що саможертовно продовжують захищати Батьківщину на Сході України. Ми вдячні усім нашим співвітчизникам, які самовіддано, професійно та порядно виконують свій громадянський обов’язок, працюючи на благо держави та суспільства.
Одночасно ми розуміємо, що мирний і процвітаючий розвиток нашої держави, реформування всіх сфер громадського-політичного й суспільного життя, підвищення економічного добробуту українців неможливі із діючою політичною елітою. Вже всім зрозуміло, що в Україні механізмами представницької демократії давно успішно зі своїм зиском користуються олігархи та їх обслуга. Не тільки Верховна Рада України, а й виконавчі державні органи підконтрольні їм. Нинішня влада, як і попередні, діє від імені Народу України, силами Народу України, але абсолютно не для Народу України. Вихід один – оновлення країни через зміну правлячої псевдоеліти і приведення до влади абсолютно інших, достойних цієї влади людей, що можливе лише внаслідок впровадження в життя мерітократичних принципів.
Відчуваючи свою відповідальність за долю країни, її майбутнє, майбутнє своїх дітей ми повинні шукати однодумців, об’єднувати свої зусилля, знання та досвід для служіння й захисту нашої України, подальшої розбудови її на засадах верховенства права, справедливості, гуманізму та збалансованого розвитку.
Громадсько-політична діяльність завжди потребувала багато праці, терпіння та завзятості, та попри все, ми будемо боротися й надалі стоятимемо на захисті своєї держави й законних прав і свобод громадян.
Вітаємо усіх із Днем Незалежності України!
Бажаємо співвітчизникам успіхів і плідної праці на благо українського народу, наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини, єдності та злагоди, миру та процвітання в нашому спільному домі.
Від усієї душі зичимо всім міцного здоров’я, щастя і благополуччя!
Бережіть ваші серця для добра, любіть Україну та один одного!
Віримо в нашу перемогу!