Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

Позиція Президії Політичної Ради Мерітократичної партії України з приводу подій у Верховній Раді України 16 лютого 2016 року

Лютий 17, 2016

Президія Політичної Ради Мерітократичної партії України висловлює своє розчарування непослідовними діями народних депутатів, які публічно продемонстрували подвійну мораль та нездатність до рішучих дій в кадровому питанні. Саме якість керівних кадрів завжди є визначальним чинником в результативності дій. Відповідно, незадовільна робота кабінету міністрів мала б мати логічну та безумовну відставку його членів.

Недостатня компетентність, відсутність прозорості в роботі, брак чесності в окремих діях, слугування інтересам певних бізнес-кіл, замість захисту інтересів українського народу – мають бути подоланими негайною відставкою, суворою відповідальністю за всі порушення та зловживання. МПУ підтримує вимоги громадянського суспільства щодо якісного перезавантаження виконавчої влади та формування КМУ виключно на професійній, прозорій та мерітократичній основі.

Нехтування депутатами думкою власного народу свідчить про моральні та політичні якості окремих народних обранців, які консервують кризу і можуть спричинити масові протести та безлад в державі. Мотивами їх дій, вочевидь, стали егоїстичні приватні інтереси та слугування олігархичним кланам. Президія Політичної Ради Мерітократичної партії України вважає неприпустимими таку практику та привертає увагу суспільства до низької якості складу депутатського корпусу та відповідності дій обіцянкам.

Мерітократична партія вважає, що за тих умов, які склалися після голосування 16 лютого, єдино можливими кроками для виходу з політичної кризи залишаються добровільна відставка Арсенія Яценюка з поста Прем’єр-міністра України або вихід фракцій, які голосували за недовіру уряду, з коаліції для запуску механізму дочасних виборів. Закликаємо діяти відповідально та без зволікань, дотримуватися найвищих політичних стандартів, керуватися не особистими чи груповими інтересами, а долею України .