Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

Відбувся перший З’їзд Мерітократичної партії України

Липень 23, 2011

23 липня 2011 року відбувся Перший З’їзд Мерітократичної партії України (позачерговий). Метою скликання позачергового З’їзду було розгляд та прийняття змін до Статуту партії, які стосувались спрощення процедури створення регіональних партійних організацій.

 

Згідно Статуту у З’їзді взяли участь Голова партії, Керівник Секретаріату, члени Політради та голова Центральної Контрольно-ревізійної комісії, а також делегати від партійних організацій Харкова, Білої Церкви, Чернігова, Кременчука, Шевченківського, Подільського та Дарницького районів Києва.

Обговоривши зміни, які були запропоновані, З’їзд одноголосно прийняв рішення про внесення їх до Статуту.

Після опрацювання питань, що стояли на порядку денному, З’їзд було офіційно закрито, але зустріч продовжилася в режимі робочої наради. А саме, були обговорені різні питання розбудови партії, в тому числі режим використання партійної он-лайн системи «Мерітократ».

В завершальній частині зустрічі Ігор Шевченко вручив перші членські квитки та значки «М1000», які відзначають собою першу тисячу членів Мерітократичної партії України, а також Свідоцтва про взяття на облік новостворених партійних організацій до партійної структури МПУ.
jumpboobs.com