Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

Наші цілі

Ми точно знаємо першопричину проблем в України, і ми точно знаємо, як вирішити ці проблеми.

Ми переконані, що якість нашого життя та статус нашої країни напряму залежить від того, які люди займають владні посади.

Якщо люди при владі чесні, компетентні та щиро служать народу, то народ живе у достатку та комфорті, а країна займає гідну позицію у світі. Але якщо можновладці нечесні, некомпетентні та діють переважно у своїх власних корисних інтересах, то життя народу стає дедалі гіршим, а країна занепадає.

Ми знаємо точно, що першопричиною всіх проблем в Україні є низька якість людей у владі. Ці люди є нечесними та некомпетентними, вони не служать народу України. Переважна більшість з них займається виключно самозбагаченням за рахунок державного бюджету, чим наносять значну шкоду Україні і кожному громадянину.

Ми знаємо точно, що для того аби кожен громадянин України жив достойно і комфортно, а Україна стала процвітаючою та впливовою, потрібно привести до влади достойних влади людей.

Достойна влади людина – це чесна та компетентна людина, яка готова щиро і віддано служити народу України.

Головним завданням Мерітократичної партії України є приведення до влади людей, які справді достойні влади.

Для того щоб виконати це завдання, перш за все, необхідно визначити таких людей. Це дуже складне завдання, але цілком реальне.

Ми будемо визначати, хто є достойним влади виключно за принципом мерітократії шляхом ретельного вивчення та перевірки кожного претендента на владну посаду.

Принцип мерітократії передбачає оцінку особи виключно за моральними якостями, здібностями та досягненнями, та абсолютно виключає вплив таких чинників як матеріальний стан, зв’язки, національність, стать, релігійна належність чи соціальне походження.

Для перевірки чесності до уваги будуть братися факти з реальної біографії людини, які будуть отримуватися, як від самого претендента, так і з незалежних джерел, а також відгуки людей, які знають претендента давно і добре.

Про ступінь компетентності будуть робитися висновки виходячи з отриманої освіти, вмінь та навичок, професійних досягнень та авторитету у відповідних професійних колах.

Про готовність щиро служити народу та країні буде свідчити попередня діяльність претендента на благо суспільства, якщо така була, або активна робота в партії на безоплатній основі.

Ми абсолютно переконані, якщо справді достойні люди отримають владу, вони зможуть швидко провести необхідні кардинальні зміни (реформи), в результаті яких життя людей значно покращиться, а країна стане на шлях розвитку та процвітання.

Наше спільне завдання відібрати та привести таких людей до влади.

Ми впевнені, що ми зможемо це зробити, якщо кожен свідомий громадянин України зробить свій посильний внесок в спільну справу – справу відродження та розвитку України. Приєднуйтесь до нас, давайте разом творити історію. Історія – це дії людей у минулому, тому саме від наших дій сьогодні залежить, якою бути історії України завтра.