Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

Член Політичної Ради (місто Київ)

ПОЗНЯК Ярослав Любомирович

Громадянин України. Народився 25 січня 1976 року в селищі Олесько Буського району Львівської області. В сім’ї робітника. За національністю українець, проживаю в Україні постійно.

В 1983-1993 роках навчався в Олеській середній загальноосвітній школі.

В 1993 році вступив до Київської духовної академії Української православної церкви Київського Патріархату, яку закінчив у 1996 році.

У 1996 році вступив до Київської духовної академії, яку закінчив у 2000 році, отримав наукову ступінь кандидата богословії.

Рішенням Учбового комітету УПЦ КП мене було призначено на посаду викладача богословських дисциплін Богословського відділення при філософсько-теологічному факультеті Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

У 2002-2006 роках навчався в Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича на спеціальності «Релігієзнавство», який закінчив з дипломом з відзнакою та здобув кваліфікацію релігіє знавця, викладача філософсько-релігієзнавчих дисциплін.

У березні 2007 року перейшов на роботу в Чернівецьку обласну державну адміністрацію, за конкурсним відбором, і працював на таких посадах:

з 03.2007 до 05.2007 – головний спеціаліст сектора у справах релігій управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації;

з 07.2007 до 09.2007 – головний спеціаліст відділу з питань етнополітики та зв’язків з громадськими організаціями управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації;

з 09.2007 до 11.2007 – головний спеціаліст відділу суспільно-політичного моніторингу та інформування управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації;

з 11.2007 до 04.2008 – завідувач сектора у справах релігій управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації;

з 04.2008 до 06.2008 – начальник відділу з питань етнополітики та зв’язків з громадськими організаціями управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації.

З 07.2008 до 08.2008 – провідний спеціаліст відділу взаємодії з громадськими організаціями нацменшин Департаменту етнополітики та європейської інтеграції Державного комітету України у справах національностей та релігій (призначений шляхом переведення). Виконував також обов’язки діловода у Департаменті.

З 09.2008 до 07.2010 – навчався в Дипломатичній академії України при Міністерстві закордонних справ України (денна форма навчання) за спеціальністю «Зовнішня політика» та здобув кваліфікацію магістра зовнішньої політики.

з 09.2010 і по теп. час провідний фахівець, начальник сектору Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України.

У жовтні 2007 року проходив навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації державних службовців V-VII категорії у Чернівецькому регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій Чернівецької облдержадміністрації.

В листопаді 2007 року проходив курси підвищення кваліфікації в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.

У червні 2012 року брав участь у семінарі на тему: «Підготовка кадрів для роботи, пов’язаної з ЄС-Європейською політикою сусідства», який проводив Інститут післядипломних європейських студій Європейського Коледжу м. Брюгге, Бельгія, на базі Кампусу Натолін у м. Варшава (Республіка Польща).

За час науково-педагогічної діяльності мав 16 наукових робіт, з них 11 наукових статей, виконаних особисто й опублікованих у вітчизняних фахових та зарубіжних виданнях.

Є здобувачем кафедри зовнішньої політики і дипломатії Дипломатичної академії України при МЗС України на здобуття ступеня кандидата історичних наук.

Нагороджений медаллю УПЦ КП, Грамотами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та управління з питань внутрішньої політики Чернівецької облдержадміністрації.

У листопаді-грудні 2004 року був спостерігачем на виборчій дільниці м. Чернівці на виборах Президента України (від кандидата в Президенти України В. Ющенко); у січні 2010 року був секретарем дільничної виборчої комісії в м. Києві на виборах Президента України (від кандидата в Президенти України А. Яценюка).
У липні 2012 року вступив до Політичної партії «Мерітократична партія України».

Зараз працюю в Дипломатичній академії України при МЗС України.
Мешкаю в м. Київ.

ypoznjak@rambler.ru, ngo.diya.14@gmail.com

Тел.: +38 (093) 884-17-97.

Ні я, ні мої найближчі родичі до кримінальної відповідальності не притягувалися, під судом і слідством не перебували.