Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

Мерітократія

Мерітократія – нове слово та нове явище в українській політиці.

Термін «мерітократія» походить від лат. meritus – достойний та грец. kratos – влада, тобто влада достойних або достойновладдя.

Мерітократія – це така система суспільних відносин, в якій людина оцінюється та отримує визнання лише за особисті досягнення, а на владні посади обираються та призначаються виключно чесні та найкомпетентніші люди, незалежно від їхньої партійної належності, статків, зв’язків, релігійних переконань, етнічного чи соціального походження.

За мерітократії, країною керують чесні, здібні, компетентні, працьовиті, досвідчені та відповідальні люди, а не випадкові «персонажі», неуки, шахраї та злочинці, яких обирають «демократичним» шляхом введення в оману, підкупу, залякування та інформаційного тероризування людей. Справжній мерітократ віддано служить своїй країні, а не використовує займану посаду для особистого збагачення або одержанні іншої вигоди.

Такі країни світу як Сінгапур та сучасна Грузія мають практичний досвід втілення ідей мерітократії та – як наслідок – відсутність корупції, компетентне керівництво та успішний розвиток.

Мерітократія – це наш шлях до оновлення країни.