Мерітократична партія України

Достойна влада – заможна країна

Форма долучитися

Ми щиро прагнемо швидко оновити нашу країну шляхом впровадження в життя українського суспільства мерітократичних цінностей.

Ваша підтримка мерітократичних ідей та зусиль Мерітократичної партії України – це, насамперед, підтримка Вашого власного майбутнього.

Стати прихильником (заповнити форму)

Найпростіше, що Ви можете зробити для оновлення країни – це особисто сприйняти ідею мерітократії, як влади достойних, порядних та компетентних людей, які щиро служать Україні та приведуть її до якісних змін у суспільстві.

Розкажіть про мерітократію Вашим близьким та друзям і зробіть коло прихильників мерітократії більшим на кілька чесних людей. Якщо вони зроблять те саме – мерітократія стане справжньою силою оновлення країни!

Стати активістом (заповнити форму)

Якщо Ви маєте час та бажання, Ви можете приєднатися до сотень наших волонтерів, які займаються вуличною агітацією та беруть участь в інших заходах, поширюючи матеріали та інформацію про мерітократію та переваги, які несе ця ідея українському суспільству.

Отримати інформацію про можливості, які надає партія своїм активістам, Ви можете звернувшись до Національного секретаріату МПУ.

Стати виборцем (заповнити форму)

Починаючи з парламентських виборів 2012 року, Мерітократична партія України беру участь в усіх основних виборчих кампаніях (включаючи місцеві вибори).

Увесь перелік наших кандидатів обов’язково проходить попереднє публічне обговорення та містить прізвища лише тих осіб, які відповідають мерітократичним критеріям та не мають «плям» політичного минулого.

Ми пропонуємо українським виборцям нові імена, так само, як запропонували нову ідею – ідею мерітократії.

Вибори – це можливість для прихильників мерітократії на практиці забезпечити початок змін у владі на порядних, компетентних та достойних людей.

Тому Ваш голос за Мерітократичну партію України на парламентських та місцевих виборах – це голос за оновлення країни!

Стати членом партії (заповнити форму)

Якщо Ви займаєте активну громадянську позицію, бажаєте зв’язати своє майбутнє з сучасною політичною партією, брати повноправну участь у партійному житті, Ви можете подати заяву про вступ до Мерітократичної партії України, звернувшись до Національного секретаріату МПУ.

Фінансова допомога (заповнити форму)

Наша партія не має впливових фінансових спонсорів і принципово не бажає їх мати.

Діяльність Мерітократичної партії України фінансується виключно за рахунок членських внесків та благодійних пожертв від громадян України, що гарантує повну незалежність партії від впливу капіталу та олігархів.

Ми намагаємося проводити партійну діяльність дуже економно, звітуючи про кожну витрачену копійку, але витрати все рівно є, навіть, при тому, що багато робиться нашими прихильниками безкоштовно на волонтерських засадах.

Тому, 50 або 100 гривень (або будь яка інша сума) Вашого благодійного внеску до фонду Мерітократичної партії України будь сприйняті із вдячністю та реально допоможуть оновленню нашої країни!

Перерахувати кошти на підтримку діяльності Мерітократичної партії України можна за реквізитами:

поточний рахунок № 26001336005;
одержувач: Мерітократична партія України (код за ЄДРПОУ 37726859)
ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 380805, код ЗКПО 14305909.
Призначення платежу: благодійний внесок.
Зазначте, будь ласка, Ваше прізвище та ім’я (пожертвування політичним партіям анонімними особами або під псевдонімом заборонені законом).

Увага! Благодійні внески приймаються виключно від громадян України.